Career

The Vytautas Mineral SPA team consists of wellness and innovation experts offering premium customer care.

We strive to be the most trusted experts in our field, and we understand that our employees are our most valuable assets in this regard. This is why we ensure regular employee skills development and improvement initiatives, and create a pleasant, dynamic working environment that offers both challenges and opportunities. Our employees receive salaries commensurate with their qualifications and performance – we know that our success depends on the results achieved by the entire team.

We also invite trainees to work in our team, and offer employment contracts to the best performing trainees.

Please e-mail your CV to [email protected]

Current vacancies

Restorano administratorių (-ę)

Position

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir kontroliuoti padavėjų darbą bei užtikrinti malonų aptarnavimą;
  • Pasitikti svečius, rezervuoti staliukus;
  • Esant poreikiui atlikti barmeno darbą;
  • Kontroliuoti baro prekių užsakymus;
  • Mokyti ir ugdyti aptarnaujantį personalą.

Reikalavimai

  • Panaši darbo patirtis 3 metai;
  • Asmeninės savybės: atsakingumas, organizuotumas, gebėjimas suburti kolektyvą, kurti pozityvią ir darbingą nuotaiką.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą darbo užmokestį bei priedus už rezultatus;
  • Nuolaidas viešbutyje ir paslaugoms Jums ir Jūsų šeimos nariams;
  • Darbo aplinką paremtą profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
  • Mokymus, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.
Agree