Grįžti atgal

Mineralai – ir kasdienėje mityboje

2019-02-07  |  11-21

„Vytautas Mineral SPA“ – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai šiuolaikiškam žmogui, tad mūsų tikslas, kad kiekvienas svečias pailsėtų, atsigautų nuo kasdienės rutinos ir prisotintų organizmą mineralais. Būtent dėl to,  „Vytautas Mineral SPA“ virtuvės komanda, vadovaujama nacionalinės šefų rinktinės nario Dariaus Dabrovolsko, nuolat ieško mineralų panaudojimo būdų kasdieninėje mityboje.

„Vytautas Mineral SPA“ restoranuose patiekiamas maistas – tai tik patys kokybiškiausi, kruopščiai atrinkti vietiniai produktai, čia ruošiami nuo nulio –  marinuojami, rauginami, liofilizuojami, rūkomi, džiovinami, vytinami. Svarbiausia – maistas „Vytautas Mineral SPA“ restoranuose yra gaminamas mineralizuotame vandenyje – tai reiškia, kad viskas, ką svečiai valgo SPA namų restoranuose, yra prisotinta gerųjų mineralų. Be to, stalo vanduo – taip pat mineralizuotas ir būtent dėl to patiekiamas be citrinos ar kitų papildomų pagardų, kurie trukdytų įsisavinti mineralus.

Tad kad ir kokias poilsio formas „Vytautas Mineral SPA“ namuose svečias pasirinktų, gali būti ramus, jog organizmas gaus „Sofijos“ šaltinio mineralų – jie suteikiami visomis įmanomomis formomis, kasdien atrandant naujų, inovatyvių būdų praturtinti svečių organizmus naudingomis mineralinėmis medžiagomis.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku