Grįžti atgal

„Vytautas Mineral SPA“ inovacijos – mineralizuotose vakarienėse

2019-02-08  |  11-45

Būdų, kaip paprasčiau prisotinti kiekvieno mūsų organizmus naudingais mineralais, ieškome nuolat. „Vytautas Mineral SPA“ komandos darbas – tai kūrybiškos inovacijų paieškos, analizuojant šiandienos žmonių gyvenimo ritmą ir ieškant jame vietos mineralams įsisavinti.

„Vytautas Mineral SPA“ aukščiausio lygio restorane MOON kartą per ketvirtį vyksta mineralizuotos vakarienės, kuriose pristatome naujausias savo mineralų panaudojimo kasdienybėje inovacijas. Jau vykusių vakarienių metu esame patiekę maistą mineralizuotose lėkštėse – taip visi maisto produktai yra prisotinami mineralais. Taip pat gaminome visą vakarienę, įskaitant desertus, naudodami itin aukštos mineralizacijos ingredientus.

Įdomu ir tai, kad ruošiant maistą šioms vakarienėms mineralai naudojami kiekviename žingsnyje: net sultiniai verdami ir daržovės raugiamos mineraliniame vandenyje; visi produktai plaunami mineralizuotu vandeniu; jei naudojama druska – tai tik ta, kuri buvo išgarinta iš  „Sofijos“ šaltinio.

Kiekvienos tokios vakarienės metu svečius stebiname naujais būdais integruoti mineralus į mitybą.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku