Grįžti atgal

Grožio terapeučių komanda: „Veido masažo specialisto“ programoje įgytas žinias gali įvertinti „Vytautas mineral SPA“ svečiai

2020-01-13  |  13-37

Individualūs veido masažai, padedantys sumažinti įvairius negalavimus

Mažai miego, nuolat patiriamas stresas, dažnai nesubalansuota ir padrika mityba, kofeinas, alkoholis ir idealaus gyvenimo socialinėse medijose spaudimo pasiutpolkė ilgainiui išbalansuoja net stipriausius, tačiau, jeigu tokio gyvenimo būdo padariniai sveikatai pajaučiami po kelerių metų, oda apie ydingą kasdienybę signalizuoti pradeda itin greitai. 


Duoklė kasdienei skubai – odos problemos

Papilkėjusi oda, pajuodę paakiai, odos bėrimai, veido patinimas ir ryškus kraujagyslių tinklas – tai duoklė skubėjimui ir nemeilės sau požymis. Nieko tokio, nes pilnas internetas patarimų, kaip sumaniai makiažo gudrybėmis užmaskuoti veido defektus ar mažus trūkumus, tačiau ar tikrai verta kasdien po storu pudros sluoksniu slėpti streso, nuovargio ir nesveikos gyvensenos padarinius? 

Brangūs veido kremai, kaukės, serumai ir kitos veido procedūros – gal ir sėkmingos, tačiau suteikia trumpalaikį efektą, jeigu nesiimama iš esmės kompleksiškai spręsti problemų. Logiškas ir paprastas atsakymas – reikia šalinti priežastis, ne padarinius, tačiau tai ilga kantrybės reikalaujanti kelionė, o mes šiais laikais įpratę viską gauti greičiau bei su minimaliomis pastangomis. Ir čia mūsų sertifikuoti specialistai ateina į pagalbą.Individualūs veido masažai

Kad pavyktų atpažinti klientą kamuojančias problemas ir jo odos sveikatinimui pritaikyti individualų masažą, būtina ne tik išmanyti odos struktūrą, bet lyg medikui išmokti veido raumenų anatomiją, suprasti odos senėjimo principus, eigą ir stadijas bei masažo būdus, norint šiuos procesus pristabdyti. 

„Vytautas mineral SPA“ grožio terapeučių komanda: Roberta, Kornelija, Ieva, Agnė siekdamos gilinti savo žinias  baigė grožio ir sveikatinimo akademijos „Ispado“ 6 dalių tęstinę veido masažo programą, kad galėtų profesionaliai atlikti kruopštumo ir žinių reikalaujančias procedūras. Sertifikuota programa susideda iš klasikinio, hemolimfinio, gilaus raumenų, individualaus bei neurosedatyvinio masažų kursų, kurių metu gilinamos tiek teorinės tiek praktinės žinios ir, žinoma, vėliau pritaikoma SPA centre. 

Pagal nutylėjimą aišku, kad profesionalios veido masažo specialistės turi perprasti ir kliento psichologiją bei gebėti rasti raktą į jo pasitikėjimą – juk kiekvienas, apsilankęs grožio procedūrų kabinete, yra išskirtinis.


Grožio terapeučių komandai vadovauja  masažų profesionalė

„Vytautas mineral SPA“ SPA centro vadovė Laura Janušonienė, akylai stebinti savo komandos profesinį tobulėjimą, yra reabilitacijos mokslų magistrė, turinti 15 m. praktinio ir pedagoginio darbo patirtį aukštojoje mokykloje, kur dėsto grožio terapeutams bei kineziterapeutams masažo pagrindus. Yra trijų mokomųjų knygų bei  mokslinių publikacijų bendraautorė.

Be to, grožio ir sveikatinimo akademijoje „Ispado“ ji yra klasikinio masažo, profilaktinio-terapinio ir estetinio masažo lektorė, Tarptautinių masažo čempionatų teisėja, Lietuvos SPA masažuotojų čempionate buvo vyr. teisėja. Taip pati yra parengusi ne vieną tarptautinių masažo čempionatų prizininką, kai kurie jų dirba „Vytautas mineral SPA“.

Pasak SPA centro vadovės L. Janušonienės, kadangi „Vytautas mineral SPA“ dirba labai žingeidūs ir gabūs specialistai, itin didelis dėmesys skiriamas jų tobulėjimui. Grožio terapeutės pačios išreiškė norą baigti 6 dalių tęstinę veido masažo programą, kad gautas žinias galėtų pritaikyti praktikoje – padėdamos palengvinti įvairius viešbučio svečių negalavimus.  

„Ateidamas pas grožio terapeutą, mūsų svečias turi išankstinį lūkestį – kokie pojūčiai lauks procedūros metu ir koks rezultatas bus po to, tuo tarpu masažo specialistas turi aiškų masažo tikslą – išspręsti svečio sveikatingumo problemą nenuviliant jo lūkesčių. Kai viso to pavyksta pasiekti – tai laikoma profesionalumu. Mano, kaip vadovės, tikslas – siekti, kad masažo bei kitos procedūros būtų kuo profesionalesnės ir, pasitelkus visas profesines žinias, asmeniškai pritaikytos klientui. Dalis svečių iš įpročio ar dėl nežinojimo, įsigyja standartinę masažo technikos paslaugą – pvz., chiromasažą, tačiau mano ilgametė patirtis rodo, kad, atliekant kelias individualiai pritaikytas technikas, norimą tikslą pasiekti lengviau. Taip mūsų meniu atsirado asmeninė 90 min. SPA veido ir kūno masažo terapija“, – patirtimi dalijasi SPA vadovė L. Janušonienė.  


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku