Grįžti atgal

ILA The Big Sleep kosmetikos kolekcija

2019-05-13  |  11-48

Pripažinkime, kad po ilgos dienos dar galvojame apie darbus, mūsų galva užimta įvairiausiom mintim, kurios trukdo ramiai ilsėtis. Kad miegas būtų ramus ir gilus, ILA sukūrė gydomųjų priemonių liniją „The Big Sleep“. Tai priemonės skirtos miego ritualui, kuris praseideda nuo vonios.

ILA Big Sleep vonios druska su magniu padeda atsipalaiduoti.

ILA Big Sleep lašai su ramunėlių, vaistinės šunvyšnės, apelsinmedžio žiedų bei saldymedžio ekstraktais turi migdantį bei raminantį poveikį – padeda nugrimzti į gilų miegą.

ILA Big Sleep dulksnos sudėtyje yra ametisto, kuris veikia harmonizuojančiai,  levandų, kurios ramina, jazminų ekstrakto, kuris skatina laimės hormonus. Šis derinys suteikia atpalaiduojančios ir raminančios energijos, kuri padeda kovoti su nemiga, sumažina stresą ir įkvepia svajoti bei sapnuoti.

ILA Big sleep linijos produktus galite išbandyti bei įsigyti Vytautas mineral SPA!Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku