Grįžti atgal

Pilnavertis miegas – kokybiškesnis gyvenimas, geresnė sveikata!

2020-09-17  |  13-35

Miego poligrafijos tyrimas

Su miegu susijusių sutrikimų yra įvairių – nuo knarkimo ir kvėpavimo sutrikimo miegant iki nemigos, neįprastų galūnių judesių miego metu ar didelio mieguistumo dieną, aukšto kraujo spaudimo ryte, sutrikusios atminties, dėmesio koncentracijos ir pan. Beje, dažniausios užmigimo prie vairo priežastys yra nekokybiškas praėjusios nakties miegas ar bendrai blogi miego įpročiai. 

Miego apnėja – tai sutrikimas, dėl kurio miegant oras į kvėpavimo takus patenka nereguliariais ciklais. Žmonėms, sergantiems miego apnėja, oro judėjimas kvėpavimo takais periodiškai sumažėja (hipoapnėja) arba visai nutrūksta (apnėja). 

Nors kokybiškas miegas nėra vaistas nuo virusinių ar kitos kilmės infekcijų, tačiau veikia imuninę sistemą ir gali tapti sveikatos sutrikimų priežastimi. 

Dėl miego sutrikimų atsiradusi deguonies stoka organizme sukelia šalutinius reiškinius: simpatinės nervų sistemos aktyvaciją, oksidacinį stresą, medžiagų apykaitos sutrikimus. Tai yra pagrindiniai širdies ir kraujagyslių sistemos ligų rizikos veiksniai.

Miego sutrikimų tyrimui naudojamas nedidelis, inovatyvus ergonomiško dizaino medicinos prietaisas. Prieš miegą, ant tam tikrų kūno vietų prijungiami specialūs jutikliai, kurie nakties metu fiksuoja kvėpavimo raumenų darbą, į kvėpavimo takus patenkantį ir išeinantį oro srautą, kraujo įsotinimą deguonimi, širdies elektrinę veiklą, pulso dažnį, ritmą bei kūno pozicijos pokyčius.


Trukmė – 1 nakties miegas.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku