Grįžti atgal

Poilsis Birštone dviem – aistrai ir ramybei atgauti

2019-11-29  |  15-13

Savaitgalis Birštone „Vytautas mineral SPA” viešbutyje – išsigelbėjimas kasdienio streso, rutinos ir nuobodulio išvargintai porai,  kai nebereikia rūpintis buitimi ir visą dėmesį galima skirti vienas kitam bei kokybiškam poilsiui. Taip ne tik kūnas pailsės, bet ir atsiras galimybė į antrąją pusę pažiūrėti su nauja aistra. 

Poilsis dviem SPA ir baseinų erdvėje, įvairios sveikatinimo programos, subalansuotas mineralų praturtintas maistas restorane bei brangios minutės dviese – tokį pasimatymą tikrai galime suorganizuoti. 

Geriausias poilsis Birštone dviem – skirti laiką vienas kitam

Ar žinojote, kad sėkmingos poros receptas – paprastas apsikabinimas bei bučinys? Pusė minutės suglaudus lūpas ir išsiskirs aistros kurstytojas oksitocinas, dėl kurio jaučiamės antrai pusei ypatingi. Ta pati cheminė medžiaga organizme išsiskiria ir tiesiog gulint prisiglaudus lovoje – tam tereikia miegoti apsikabinus. Svarbu, kad joks triukšmas šios ramybės nedrumstų. 

Kad poilsis dviem nebūtų sutrukdytas, išoriniams garsams nepralaidus ir kokybiškomis medžiagomis įrengtas viešbučio kambarys – būtina sąlyga. Pagerintas dvivietis kambarys, pritaikytas romantiškiems siurprizams, vėlyvo kėlimosi ritualas, rytinės maudynės duše su mineralizuotu „Sofijos“ šaltinio vandeniu, sveiki bei sotūs pusryčiai „Vytautas mineral SPA“ restorane – puikus santykių „restartas“.

Sportas drauge nuramina mintis ir gerina santykius

Plačiai žinoma, kad sportuojant išsiskiria laimės hormonas endorfinas – jis gerina nuotaiką ir mūsų nuomonę apie save. Pasportavus užplūsta euforija, todėl tai puikus būdas kovoto su nerimu, depresija bei sumažinti stresą. Įvairūs tyrimai rodo, kad aktyvūs, drauge sportuojantys partneriai vienas kitu  yra labiau patenkinti ir greičiau susijaudina nuo vienas kito prisilietimų.

Poilsis Birštone dviem – puikus vaistas, nes „Vytautas mineral SPA“ Fitness erdvė sukurta taip, kad būtų pasiekti geriausi kūno stangrinimo ir emocinių ryšių stiprinimo rezultatai. Sveikatingumo mankštos sporto salėje ir baseine, vandens aerobika, išraudę skruostai ir palaikantys žvilgsniai ne tik sustiprins kūną, bet ir aistrą vienas kitam. 

Po visko rekomenduojama atsigaivinti mineraliniu vandeniu iš SPA namų vestibiulyje įrengtos biuvetės. Poilsis dviem kurorte tik prasideda.

Mažiau technologijų – daugiau laiko vienas kitam

Beveik 3 val. per dieną vidutiniškai praleidžiame savo mobiliuosiuose įrenginiuose ir daugiau kaip valandą naudojamės socialiniais tinklais. Sekdami naujienas vidutiniškai prisijungiame beveik kas 6 minutes net ir romantiškų pasimatymų metu. 

Poilsis dviem – tai poilsis tik dviem. Jokių socialinių tinklų ir atsivežtų į kurortą darbų. Įvairūs tyrimai rodo, kad dažnas naudojimasis telefonais ir kompiuteriniais pablogina santykius su partneriu. 

Mineralų SPA namai „Vytautas mineral SPA“ kviečia priimti iššūkį ir sudalyvauti programoje „Offline“ – atvykę į SPA namus savo telefoną bei kitas ryšio priemones paliksite registratūroje. Telefonai visą viešnagės laikotarpį bus saugomi seife, o mainais galėsite pasinerti į FLOW būseną, mėgautis masažu, prisotinti organizmą „Sofijos“ mineralų bei atrasti vidinę harmoniją ir vienas kitą iš naujo. 

Projektas „Offline“ – socialinė mineralų SPA namų „Vytautas mineral SPA“ iniciatyva, kurios tikslas atvykstantiems į viešbutį svečiams suteikti kokybišką poilsį, leidžiantį pabūti su savimi, savo mintimis, artimaisiais ir nors trumpam palikti mobiliąsias ryšio priemones.

SPA malonumai porai – būtini

Koks poilsis Birštone dviem be SPA malonumų? Nakvynė Birštone su SPA ir pusryčiais – tik pradžia. „Vytautas mineral SPA“ baseinų bei pirčių erdvė – tai tikras atokvėpis tiek kūnui tiek sielai. Čia poilsis dviem prasidės atpalaiduojančiu nugaros masažu, haloterapija ir minute sau relax erdvėje su puodeliu kvepiančios gydomųjų žolelių arbatos. 

Tai subalansuota programa išsiilgusiems poilsio bei ramybės, norintiems palepinti save bei papildyti savo organizmą „Sofijos“ mineralais. Šie mineralai ypatingi, sukurti gamtos tokios jonizuotos formos, kad yra įsisavinami tiesiogiai ląstelių lygmenyje. Šių aktyviųjų mineralų Jūsų organizmas prisisotina tiek, kiek reikia – procedūrų metu, atsipalaiduojant baseinų bei pirčių erdvėje,  mėgaujantis sveiku bei skaniu maistu ar geriant mineralinį vandenį. Iš tiesų atrodo, kad mineralai tvyro ore ir norisi jų įkvėpti.

SPA procedūrose atstatytą ramybę išlaikyti padės unikali „Vytautas mineral SPA” skaitykla po dangaus skliautu. Poilsis Birštone dviem – puikus būdas aistrai ir ramybei atgauti.

Kas sakė, kad poilsis Lietuvoje žiemą turi būti nuobodus?


REZERVUOTI PROGRAMĄ>>


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku