Grįžti atgal

Poilsis Birštone šeimai su SPA malonumais – nuo 199 Eur

2019-11-05  |  17-47

Poilsis Birštone su vaikais – kaip nuo jo nepavargti?

Poilsis Birštone šeimai be streso, SPA malonumai, romantiški pasivaikščiojimai ir lėtos vakarienės – misija neįmanoma? Ką padaryti, kad poilsis su vaikais virstu poilsiu visai šeimai? Tereikia žinoti tris taisykles.


Nakvynė su vaikais turi būti kokybiška

Kad poilsis Birštone šeimai  būtų kokybiškas, pirmiausia turi būti užtikrintas geras visų jos narių miegas. Išoriniams garsams nepralaidus ir kokybiškomis medžiagomis įrengtas viešbučio kambarys – būtina sąlyga, kad nakties poilsio niekas nedrumstų. Jaukus mini liukso kambarys, pritaikytas poilsiui su šeima, vėlyvo kėlimosi ritualas, rytinės maudynės duše su mineralizuotu „Sofijos“ šaltinio vandeniu ir visaverčiai patiekalai 3 kartus per dieną „Vytautas mineral SPA“ restorane – garantuotas receptas, kad poilsis Birštone šeimai būtų įsimintinas.


Geras poilsis Birštone šeimai – pramogomis užimti vaikai

Renkantis viešbutį poilsiui su vaikais, svarbu atkreipti dėmesį, kokias pramogas ir užimtumą jis siūlo mažiesiems, kad tuo metu tėvai galėtų pabūti dviese. Būtent todėl viešbutyje „Vytautas Mineral SPA“ yra įrengtas vaikų kambarys: kol suaugusieji lepinasi sveikatinančiomis procedūromis, vaikus nemokamai prižiūri viešbučio specialistas, kuris mažiesiems veda edukacinio pobūdžio užsiėmimus, organizuoja sportinę veiklą, kūrybines dirbtuves, šiltuoju sezonu vaikai mėgaujasi lauko pramogomis. Vyresni vaikai skatinami žaisti tenisą, važinėtis dviračiais ar paspirtukais Žvėrinčiaus miške, o už atskirą mokestį jie gali žaisti kompiuterinius žaidimus X-BOX ar piešti specialiu spalvotu smėliu. 

Kad poilsis Birštone šeimai taptų puikia proga drauge praleisti daugiau laiko, registratūroje visada galima gauti stalo žaidimų, kuriuos visa šeima gali žaisti  jiems patogioje vietoje.


Vaikai ir SPA procedūros – suderinama

Koks poilsis Birštone be SPA malonumų? Kad visa šeima nenuobodžiautų ir pailsėtų, vaikams pritaikyta „Vytautas mineral SPA“ pirčių ir baseinų erdvė garantuos trumpą atokvėpį  tėvams SPA centre. Čia jų lauks atpalaiduojantis nugaros masažas, Flow terapija ir poilsis relax erdvėje su puodeliu kvepiančios gydomųjų žolelių arbatos. SPA procedūrose atstatytą ramybę išlaikyti padės unikali viešbučio skaitykla po dangaus skliautu. Taip pat kasdien visa šeima galės dalyvauti sveikatingumo mankštoje salėje ir baseine, vandens aerobikoje, o po visko atsigaivinti nemokamu mineraliniu vandeniu iš „Sofijos“ šaltinio.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku