Grįžti atgal

„Vytautas mineral SPA“ finale kovoja dėl geriausio Rytų Europos viešbučio titulo

2019-02-18  |  17-15

Birštone įsikūręs sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ įvertintas pasauliniuose „World Spa and Wellness Awards 2019“ apdovanojimuose – vienintelis iš Lietuvos finale kovoja dėl geriausio Rytų Europos viešbučio titulo. Geriausias viešbutis vasario 24 d. bus paskelbtas Londone, iškilmingo Gala vakaro metu.

„Tai, kad patekome į šių apdovanojimų finalą – ne atsitiktinumas, o nuoseklaus darbo rezultatas: stengiamės, kad mūsų viešbučio klientus suptų ne tik gražus interjeras ar eksterjeras, bet ir savo srities profesionalai. Esame unikalūs pasaulyje ir estetiški aktyviųjų mineralų Vytautas Mineral SPA namai, kuriuose ekspertai taiko inovatyvius mineralų pritaikymo sprendimus. Mūsų viešbutis yra vienintelis Lietuvoje, stovintis ant jaunystės versmės – mineralų šaltinio „Sofija“, jungiančio net 70 skirtingų elementų mineralus. Tokios sudėties vandens galima rasti tik Negyvojoje jūroje, todėl šią unikalią vietoje esančią gamtos dovaną stengiamės kuo efektyviau panaudoti viešbučio svečių reabilitacijai nuo streso ir jo sukeltiems negalavimams mažinti. Svarbu tai, kad „Vytautas mineral SPA“ sveikatingumo ir poilsio komplekse didelį dėmesį skiriame ne atskirų paslaugų pasiūlai, bet kompleksiškam jų pritaikymui pagal individualius mūsų klientų poreikius – kaip pirštų antspaudai yra skirtingi, taip ir kiekvieno mūsų galimybės atstatyti jėgas bei nuraminti mintis skiriasi.

Šis tarptautinių teisėjų įvertinimas patvirtino, kad, nuosekliai laikydamiesi savo filosofijos, jog kiekvienas mūsų viešbučio svečias – unikalus, todėl ir dėmesys jam turi būti personalinis, einame teisingu keliu. Finale konkuruodami su garsiais didelių šalių viešbučiais nešame žinią, kad Lietuva įgali savo paslaugų kokybe ir pasiūla konkuruoti su ilgametes sveikatingumo turizmo tradicijas turinčiomis šalimis, o kartais ne tik konkuruoti, bet ir laimėti“, - sako Eglė Preikšaitytė, Vytautas Mineral SPA Marketingo ir komunikacijos vadovė.

Nuo 2012 metų Didžiojoje Britanijoje „Professional Beauty group“ rengiamuose apdovanojimuose dalyvaujantys viešbučiai varžosi 5 kategorijose pagal regionus, kuriuose veikia: Vakarų Europa ir Skandinavijos šalys, Rytų Europa, Vidurio Rytų ir Afrikos šalys, Pietų ir Šiaurės Amerika, Azija ir Australija. Renkant geriausias SPA paslaugas teikiančius viešbučius, atsižvelgiama į paslaugų personalizaciją, meistrų profesionalumą bei padedančio atsipalaiduoti interjero ir eksterjero dizaino sprendimus.

Nominuoti SPA viešbučiai „World Spa and Wellness Awards 2019“, Rytų Europos kategorija:

  • Grand Hotel, Lvovas, Ukraina
  • Mandara Spa, Maskva, Rusija
  • Soma Spa, Kreta, Graikija
  • Vytautas Mineral SPA, Birštonas, Lietuva
  • Willow Stream Spa, Stambulas, Turkija

Maskvoje 2018 m. lapkritį buvo išdalinti „Perfect SPA“ – geriausių SPA ir sveikatingumo centrų Baltijos regione ir Rusijoje apdovanojimai. Juose, net 4-iose kategorijose iš 12-os triumfavo „Vytautas mineral SPA“ ekspertų komanda. „Perfect SPA manager“ kategorijoje pergalę šventė dėstytoja, tarptautinių masažo čempionatų teisėja, SPA centro vadovė Laura Janušonienė, „Vytautas mineral SPA“ restorano „MOON“ šefas Darius Dabrovolskas nugalėjo „Perfect Cuisine“ kategorijoje, o „Vytautas mineral SPA“ paskelbti absoliučiais nugalėtojais „Perfect resort SPA 2018“ ir „Perfect SPA 2018“ kategorijose.

2017 metais „Perfect SPA“ tarptautiniame konkurse Nacionalinės šefų rinktinės narys, restorano MOON vyriausiasis šefas Darius Dabrovolskas nugalėjo „Perfect cuisine“ kategorijoje, o „Vytautas mineral SPA“ – „Perfect design/ project“ kategorijoje už išskirtinį objekto interjerą bei eksterjerą.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku