Grįžti atgal

Vytautas mineral SPA iš tarptautinio konkurso Perfect SPA parsivežė net 4 apdovanojimus

2018-11-18  |  15-53

Maskvoje išdalinti septintus metus vykstančių „Perfect SPA“ – geriausių SPA ir sveikatingumo centrų Baltijos regione ir Rusijoje apdovanojimai. Juose, net 4-iose kategorijose iš 12-os triumfavo „Vytautas mineral SPA“ ekspertų komanda. „Perfect SPA manager“ kategorijoje pergalė šventė dėstytoja, tarptautinių masažo čempionatų teisėja, SPA centro vadovė Laura Janušonienė, „Vytautas mineral SPA“ restorano „MOON“ šefas Darius Dabrovolskas nugalėjo „Perfect Cuisine“ kategorijoje, o „Vytautas mineral SPA“ paskelbti absoliučiais nugalėtojais „Perfect resort SPA 2018“ ir „Perfect SPA 2018“ kategorijose.

Konkurse dalyvavo 14 skirtingų sveikatingumo bei SPA objektų iš Lietuvos, Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos, o mineralų SPA namai „Vytautas mineral SPA“ įveikė du etapus: nacionalinį bei tarptautinį. Vertinimo metu konkurso organizatorių anonimiškai siųsti vertintojai apsilankė konkurse dalyvaujančiuose objektuose ir vertino viską nuo objekto infrastruktūros, personalo profesionalumo, maisto ingredientų, patiekalų receptūros bei naudojamų gaminimo technikų iki menkiausių masažo, ritualų ir procedūrų technikų atitikimo reglamentui smulkmenų, naudojamų kosmetikos priemonių.

„Labai sąmoningai ir kruopščiai ruošiamės visų pirma ne konkursams, o kiekvieno svečio pasitikimui ir palydėjimui taip, kad paliktų neišdildomą teigiamą įspūdį apie vienintelius mineralų SPA namus Baltijos regione „Vytautas mineral SPA“. Vadovaudamiesi tokia filosofija į konkursą važiavome pasitikėdami savo jėgomis ir žinodami, kad ir taip kasdien siūlome aukščiausio lygio paslaugas bei prekes, taigi konkurse tereiks parodyti tai, ką ir taip kiekvieną dieną darome geriausio. Maloniai nustebino tai, kad apdovanojimų sulaukėme daugiau negu tikėjomės ir tai yra didžiulė moralinė paspirtis ir toliau nesustojant tobulėti bei visa galva lenkti ilgametę patirtį turinčius sveikatingumo ir SPA centrus ne tik Lietuvoje, bet ir didžiulėje Rytų kaimynystės rinkoje“,- sakė „Vytautas mineral SPA“ generalinis direktorius, Robertas Lukošius.

Tai jau antra „Vytautas mineral SPA“ pergalė šiame konkurse per dvejus objekto gyvavimo metus - 2017 metais „Perfect SPA“ tarptautiniame konkurse Nacionalinės šefų rinktinės narys, restorano MOON vyriausiasis šefas Darius Dabrovolskas taip pat nugalėjo „Perfect cuisine“ kategorijoje, o „Vytautas mineral SPA“ – „Perfect design/ project“ kategorijoje už išskirtinį objekto interjerą bei eksterjerą.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku