Grįžti atgal

Youth Venom – konotoksino, senėjimą lėtinanti veido procedūra

2019-09-06  |  15-10

Senėjimo požymiai kiekvieno mūsų veiduose atsispindi skirtingai. Įtakos turi genetika, tačiau, kaip anksti mūsų veide pasimato raukšlės, labai priklauso nuo  mūsų gyvenimo būdo: ar prižiūrime odą, saugome ją nuo šalčio, saulės spindulių, ar geriame pakankamai vandens, ar aliname save dietomis, ar valdome veido mimikas ir.t.t.

Mimikos raukšlės susiformuoja ilgą laiką kartojant tuos pačius judesius: suraukiant kaktą antakius, šypsantis.

Senatvinės raukšlės aiškiai matomos net ir tada, kai mūsų veido raumenys nesusitraukinėja ir veidas yra ramybės būsenoje. Taip nutinka todėl, kad ilgainiui odoje gaminama vis mažiau kolageno, elastino bei hialurono rūgšties, todėl odos struktūra silpnėja.

Veido procedūra „Youth venum“ turi dvejopą poveikį: esant mimikos raukšlėms –  atpalaiduoja raumenis, sumažina jų įtampą bei nuramina odą.  Esant senatvinėms raukšlėms – ramina, suteikia odai elastingumo bei tonuso,  lygina bei užpildo raukšles.

Kaip tai vyksta: „Youth venum“ kosmetikos sudėtyje esanti medžiaga  kontoksinas (U-CONOTOXIN III) išgaunama iš Conus sraigės kriauklės turi neįtikėtinai greitą, atpalaiduojantį ir raukšles lyginantį poveikį. Pasitelkus 3D relaxing action technologiją, mažinamas raumenų mikro-susitraukimų skaičius, raukšlių apimtis bei gylis. Be to, kontoksinas (U-CONOTOXIN III) atpalaiduoja veido raumenis todėl mažėja ir mimikos raukšlių matomumas.

Kosmetikoje esantys glikanai apsaugo ląstelės gyvybines funkcijas. Stimuliuoja kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą, palaiko odos struktūrą lygina bei užpildo senatvines raukšles.

Užsakyti>>>

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku