Grįžti atgal

Džiazo muzikos vakaras

2019-11-30  |  21-00

Lapkričio 30 d. 21:00 val.  kviečiame visus  į Kęstučio Vaiginio (saksofonas) ir Dmitrijaus Golovanovo (fortepijonas) koncertą, kuriame skambės žymiausi džiazo muzikos standartai ir originalios kompozicijos.

Kęstutis Vaiginis – lyriškas bei emocionalus jaunesniosios kartos muzikantas, kompozitorius, sugebėjęs perprasti įstabias saksofono subtilybes. K. Vaiginio kūryba pasižymi originaliu spalvingumu, susiliejusiame moderniojo džiazo bei akademinės muzikos sūkuryje. Sukaupęs galybę apdovanojimų, atlikėjas yra įspūdingai pasižymėjęs plačiajame pasaulyje, įskaitant JAV, Kiniją, Malaiziją ar Pietų Ameriką. 

Dmitrijus Golovanovas muzikologų apibūdinamas kaip klavišinių virtuozas, vienodai gerai valdantis tiek fortepijoną, tiek elektroninius instrumentus. Grodamas įvairų repertuarą – nuo džiazo klasikos iki modernaus creative – menininkas kuria savo stilių, kuris įvardijamas kaip universalus, techniškas, emocionalus ir intelektualus. 

 Renginys nemokamas.

Staliukų rezervacija tel.: +370 319 42135, +370 319 42139 arba el. p.:   moon@spavytautas.lt, reservation@spavytautas.lt

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku