Grįžti atgal

Meno degustacija: Moteris. Vyras. Aistra

2023-04-01  |  17-00

Meno degustacija: Moteris. Vyras. Aistra

Kviečiame pasinerti į nepamirštamą skonių, vaizdų ir pokalbių vakarą su restorano MOON šefo Dariaus Dabrovolsko trijų patiekalų degustacine vakariene, įkvėpta Gintarės Tilūnaitės tapybos parodos „Passion“.

Taip pat išvysite vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijų teatro „Kitas kampas“ pasirodymą tema, Moteris – Vyras.

Pasinerkite į ypatingą vakarą, kurio metu viskas siesis apie moterį, vyrą ir juos jungiančią aistrą. Ragausime tris patiekalus bei prie jų puikiai derančius gėrimus. Išvysime aistra pulsuojančią tapytojos Gintarės Tilūnaitės parodą „Passion“, kurioje atskleidžiama pagrindinė tapytojos tema - žmogus ir jo emocijos.

Vakarą vainikuos vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriai Audrius Bružas ir Inga Šepetkaitė, kurie surengs netikėtą, linksmą, tik „čia ir dabar“ sukurtą improvizacijos pasirodymą! Aktoriai be scenarijaus ir pasiruošimo improvizuos ir transformuos publikos pasiūlymus į netikėtas situacijas, patys persikels į nenuspėjamus personažus, o rutinos kupiną kasdienybę pakeis į spalvingą Gyvenimo šventę!

RENGINIO DATA – 2023 BALANDŽIO 1 D. 17 VAL.

VAKARO VEDĖJAS – AUDRIUS BRUŽAS

VAKARO KAINA* 1 ASM. – 49 EUR. (Trijų patiekalų vakarienė su gėrimais bei improvizacijų teatro „kitas kampas“ pasirodymais).


Būtina išankstinė rezervacija – el.p.  [email protected] | tel. +370 683 77733.


*Renginys tik suauagusiems nuo 20 m.

Rezervacija tvirtinama po 100% apmokėjimo.

Paroda „Meilės ekstazė“

Gintarė Tilunaitė gimė 1992 m. liepos 8 d. Klaipėdoje.2014 m. Kauno taikomosios dailės mokykloje įgijo interjero apipavidalintojo specialybę. 2018 m. Vilniaus dailės akademijos dizaino katedroje įgijo dizaino bakalauro laipsnį.

„Gimiau menininkų šeimoje. Mano tėtis taip pat tapė paveikslus, todėl tapyba buvo savotiškas mus jungiantis tiltas. Tapyba buvo mano didžiausia aistra ir pagrindinė veikla studijų metais.

Mano menas buvo kitoks – drąsus, maištingas, iššaukiantis. Galbūt todėl mano kūrinius pastebėjo muzikos atlikėjai, kurie suteikė galimybę filmuotis muzikiniuose video klipuose, vėliau mano paveikslai patraukė ir žiniasklaidos dėmesį. Žingsnis po žingsnio man pavyko užkariauti žmonių širdis…

2019 m. surengiau pirmąją asmeninę parodą Lietuvoje. Nežinau, ar turiu gyvenimo „moto“, bet žinau ko noriu: noriu būti drąsi, noriu būti kitokia! Todėl pagrindinė mano tapybos tema yra žmogus ir jo emocijos, juk žmogus – gražiausias sutvėrimas Žemėje, unikaliausias Dievo kūrinys.

Vedama savo vidinio pasaulio ir išgyvenimų aš pradėjau kurti paveikslus, kurie sukeltų jausmus.

Drąsus ir modernus menas tai Aš. Aš - drąsa. Vieni ryškiausių mano darbų yra „Passion“ serijos darbai, kurie 2022 m. pavasarį vainikavo tarptautinę parodą Vienoje (Austrija).

Būtent pastarieji metai leido suprasti kas aš tokia, ko iš tikro noriu ir kas yra mano vertybės. Apie tai kalbu per savo meną, tai pasakoju savo auditorijai, apie tai kalbu su savimi. Kas yra tikroji žmogaus prigimtis ir būtis? Kas yra laimė ir kaip išlikti tuo kas esi? Gyvenimas kupinas spalvų, kiekvienas turi jį patirti, juo kvėpuoti, jį jausti!

Taip ir mano kūryboje, Tu gali išvysti ir pajausti energijos antplūdį arba pasinerti į melancholiją! Aš noriu įsiskverbti giliai į Tave ir sukelti Tau jausmus, tokius, kokių seniai nejautei. 

Tai Aš - Gintarė, malonu susipažinti!”


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku