Grįžti atgal

Meno terapija

2019-10-10  |  17-36

Artėjant trečiajam gimtadieniui, „Vytautas Mineral SPA“ plečia poilsio paslaugų spektrą: greta jau pamėgtų atsipalaidavimo ritualų nuo šiol siūlys ir meno terapiją.

Stilingos „Vytautas Mineral SPA“ erdvės yra svetingos ir vizualiųjų menų kūriniams: dar neseniai poilsio komplekso svečiai galėjo gėrėtis subtiliomis akvarelėmis, o štai prasidėjus pilkajam rudens sezonui kviečiama pasinerti į ryškios tapybos terapiją.

Baltajame fojė už viešbučio recepcijos spalį įsikūrė tapytojos Gintarės Albrechtaitės-Lingienės kūriniai. Ilgametė mados pasaulio atstovė – žurnalistė, rašytoja, prekės ženklų ekspertė – atsigręžė į savo ankstesnę meninę veiklą – tapymą. Dabarties aktualijas ryškiomis spalvomis bei drąsiais potėpiais vaizduojanti kūrėja savo trečiojoje personalinėje parodoje „Gal tai menas?“ į kasdienybę, rutiną siūlo pažiūrėti kitaip – žaismingai, pasitelkus naivų vaikišką žvilgsnį, fiksuojantį ryškiausias, gražiausias aplinkos spalvas.

Savo tapybą Gintarė Albrechtaitė-Lingienė vadina juvelyriška, spalvas ir potėpius – tarsi brangakmenių inkrustacijomis. Stebint ir analizuojant formų, kompozicijų ir atspalvių dinamika pasižyminčias tapybos drobes, autorė siūlo pasimėgauti vizualiuoju SPA – atpalaiduojančiu ritualu akims, mintims ir sielai. Tyrinėjant detalias abstrakcijas, tapytoja tiki, pailsi mintys, prie rudeniškos pilkumos pripratusios akys tonizuojamos ryškiomis spalvomis, o emocijos tampa pakilesnės, pozityvesnės.

„Vytautas Mineral SPA“ atstovai visus esamus ir būsimus svečius kviečia pasimėgauti naujuoju SPA – meno bei spalvų terapijos – ritualu ir žada, jog baltoji fojė nuo šiol taps savita galerija, nuolatine meno erdve, kurioje periodiškai bus atnaujinamos įvairios vizualiųjų menų parodos.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku