Grįžti atgal

Naujųjų metų sutikimo šventė

2019-12-31  |  20-30

Sutikite 2020-uosius metus siautulingai!


Naujametinėje programoje – trys skirtingi, žavūs bei nuotaikingi pasirodymai!

JURIS VIZBULIS – Latvijos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas, atlikęs partijas W. A. Mozart’o, P. Tchaikovsky‘o, J. Strauss‘o ir kt. operose bei operetėse.

Naujųjų metų vakarą pakiliai nuteiks nuostabiausios melodijos iš kino filmų ir miuziklų – „Operos fantomas“, „Vargdieniai“, „Muzikos garsai“, „Vest Saido istorija“ – ir, žinoma, linksmosios neapolietiškos dainos „O, sole mio“, „Funiculi funicular“ ir kt.


Grupė iš Klaipėdos TRYS APELSINAI –  Aušra, Livija ir Audrius – susibūrė specialiai koncertuoti  Jungtiniuose Arabų Emyratuose 1994 metais, tačiau muzikantai iki šiol groja kartu.

Jų repertuare šimtai kūrinių: roko, kantri, pop ir džiazo stiliaus dainos atliekamos anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų, portugalų, rusų, arabų ir net suahili kalbomis, tad su šia kompanija trankiai sutiksime Naujus metus.


Neišsenkančia energija, pozityvumu ir paslaptingumu trykštanti atlikėja LIEPA. Ją drąsiai galima vadinti viena darbščiausių bei nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvoje, kurios galingas aksominis balsas sudrebina širdis ir nepalieka abejingų. Liepa televizinių projektų „Žvaigždžių duetai“, „AŠ galiu“, „Dvi kartos“ ir „Muzikinė kaukė“ nugalėtoja bei prizininkė.

Ryški, šiltai besišypsanti atlikėja Naujųjų metų vakarą pasitiks su geriausiomis savo dainomis, nes repertuare – žinomiausi Lietuvos ir užsienio hitai, pagal kuriuos smagu dainuoti, šokti bei linksmintis.

Šventinė restorano šefo Dariaus Dabrovolsko trijų patiekalų vakarienė, gausus desertų stalas ir gėrimai įskaičiuoti į programos kainą.

Šventes linksmiausia švęsti su šeima, tad pasirūpinome atskira erdve vaikams, kurioje – gausus vaikams skirtų užkandžių stalas bei suplanuotos aktyvios veiklos. Už papildomą mokestį vaikams galima rezervuoti vietą bendroje salėje.


Šventinės programos kaina:

  • Suaugusiems – 189 Eur.
  • Jaunuoliams  nuo 13 iki 18 m. – 109 Eur. (sėdima vieta restorane)
  • Vaikams nuo 4 m. iki 12 m.  – 69 Eur. (atskira erdvė bei veiklos be sėdimos vietos restorane. Su sėdima vieta restorane – 109 Eur.)

Pastaba:  nakvynė į šventinės programos kainą neįskaičiuota.

Rezervacijos  el. p. reservation@spavytautas.lt arba tel. +370 319 42139 bei internetu >>>

Durys atveriamos – 20:30 val.

Vakaro pradžia – 21:00 val.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku