Grįžti atgal

Parfumerijos pažinimo kursas su Aisčiu Mickevičiumi

2019-04-24  |  11-54

Nuoširdžiai džiaugiamės, galėdami Jums  pristatyti analogų Lietuvoje neturintį renginį, gegužės 17 - 19d. vyksiantį Vytautas Mineral SPA.

Su jau aštuntus metus gyvuojančiu vieninteliu Lietuvoje autorinės parfumerijos prekiniu ženklu FUMparFUM creative studio ir aromatų kūrėju, įvairių kvapų projektų autoriumi Aisčiu Mickevičiumi jau metus laiko sėkmingai bendradarbiaujame, kuriant viešbučio bei SPA erdvių aromatų dizainą ir ypatingą aplinką mūsų svečiams.  Aisčio Mickevičiaus specialiai mums sukurti aromatai įvairioms viešbučio ir SPA erdvėms jau tapo mūsų vizitine kortele ir svečių pamėgtu suvenyru, noriai parsivežamu iš viešnagės Birštone.

Šį pavasarį norėtume Jums pasiūlyti dar daugiau įsimintinų potyrių ir puikių emocijų. Gegužės 17 - 19 dienomis maloniai kviečiame Jus dalyvauti PARFUMERIJOS PAŽINIMO IR ASMENINIŲ KVEPALŲ KŪRIMO MOKYMUOSE, kuriuos ves Jūsų pamėgtų Vytautas mineral SPA aromatų autorius, parfumeris Aistis Mickevičius.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku