Grįžti atgal

Vaikų atostogos. Ką veikti?

2020-10-18  |  12-30

Vaikų atostogos – tai laikas, kai visa šeima laidžia laiką kartu, tačiau turi laiko ir savo mėgstamoms veikloms.  Tiek suaugusiųjų, tiek ir  vaikų darbotvarkė tikrai dinamiška, todėl atostogos – tas laikas, kai būtina pakeisti aplinką, atsikvėpti nuo kasdienės rutinos ir ilsėtis ten, kur visa šeima bus pasirūpinta.  

Renkantis vietą  poilsiui su vaikais, svarbu atkreipti dėmesį, kokias pramogas ir užimtumą jis siūlo mažiesiems, kad tuo metu tėvai galėtų pabūti dviese. Būtent todėl „Vytautas Mineral SPA“ yra įrengtas vaikų kambarys: kol suaugusieji lepinasi sveikatinančiomis procedūromis, vaikus nemokamai prižiūri viešbučio specialistas, kuris mažiesiems veda edukacinio pobūdžio užsiėmimus ir užsiima jais, kol suaugusieji lepinasi sveikatinančiomis procedūromis.

Rudens atostogų metu (10.26 – 11.02) „Vytautas Mineral SPA“  vaikų žaidimų kambaryje  kviečiame  šeimas su vaikais dalyvauti X-BOX  šokių turnyre.

Kad poilsis Birštone šeimai taptų puikia proga drauge praleisti daugiau laiko, registratūroje visada galima gauti stalo žaidimų, kuriuos visa šeima gali žaisti  jiems patogioje vietoje.

Restorane  ruošiami vaikų pamėgti patiekalai su šilčiausiais linkėjimai nuo virtuvės komandos.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku