Grįžti atgal

Vaikų atostogos. Ką veikti?

2022-10-18  |  12-30

Vaikų atostogos – tai laikas, kai visa šeima laidžia laiką kartu, tačiau turi laiko ir savo mėgstamoms veikloms.  Tiek suaugusiųjų, tiek ir  vaikų darbotvarkė tikrai dinamiška, todėl atostogos – tas laikas, kai būtina pakeisti aplinką, atsikvėpti nuo kasdienės rutinos ir ilsėtis ten, kur visa šeima bus pasirūpinta.  

Mūsų tikslas – kad kiekvienas svečias savo atostogų planus įgyvendintų su kaupu.

Mažiesiems Vytautas Mineral SPA svečiams paruošėme laisvalaikio programą: tai aktyvios bei pasyvios veiklos, lavinamieji, kūrybiniai žaidimai, kurių metu mažieji svečiai tikrai nenuobodžiaus.

Kiekvienos veiklos trukmė – 50 min., tad, kol mažieji svečiai užimti – tėveliai kviečiami pasilepinti SPA procedūromis.

 

SPALIO 28 – LAPKRIČIO 6 D.

11:00- 11:50 val.

 „Smėlio laimė“(mokama veikla tik šių užsiėmimų metu – 11,99 Eur)  tai ypatinga terapinė veikla vaikams. Smagus kūrybinis procesas skatinantis teigiamas vaiko emocijas, didinantis pasitikėjimą savimi, ugdantis kūrybiškumą.

Išankstinė rezervacija vyksta viešbučio registratūroje. 

 12:00 –12:50 bei 14:00 – 14:50 val.

 Estafetės/ žaidimai grupėse (nemokama veikla) – ypatinga vaikų veikla, tai neatskiriama vaiko vystymosi dalis.

Žaidimais perduodame nepakeičiamą patirtį. Vaikai  lavėja fiziškai,  kaupia patirtį, sužino apie savo veiksmų įtaką, susipažįsta su savo kūnu, jo galimybėmis, sužino jį supančios aplinkos ir daiktų savybes. Tai puikus būdas socializuotis: užmegzti pažintis, bendradarbiauti. Taip ugdomas draugiškumas, atsakomybė už savo veiksmus.

15:00 – 15:50 val. bei 17:00 – 17:50 val. 

„Twister“ (nemokama veikla)  judrus žaidimas linksmai kompanijai. Padeda lavinti pusiausvyrą, koordinaciją ir lankstumą. Žaidimas įtraukia, nes žaidėjams teks įjungti kūrybiškumą, norint atlikti užduotį. Kuo toliau, tuo įdomiau tuo smagiau.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku