Lauko terasa

Lauko terasa – tai kupolas ant ežero kranto, kur svečius kviečiame mėgautis ne tik gamtos ramybe, bet ir išskirtine virtuve: grill patiekalais su meksikietiškais ar Viduržemio jūros virtuvės padažais, šviežiomis salotomis, mėsos iešmeliais ar amerikietiškais mėsainiais. Svarbiausia – viskas itin šviežia ir pagaminta čia pat, vietoje.

Čia kaip ir visame „Vytautas Mineral SPA“ vadovaujamasi tomis pačiomis vertybėmis – tiekiamas išskirtinis, šiuolaikiškai mineralizuotas, iš kruopščiai atrinktų vietos produktų paruoštas maistas – kad kiekvienas kąsnis būtų ne tik skanus, bet ir naudingas organizmui.

„Vytautas Mineral SPA“ lauko terasa – tai unikali vieta atsipalaiduoti ir leisti laiką, užkandžiaujant ir gurkšnojant gėrimus kartu su draugais ar šeima, prisėdus patogiai prie staliukų kupole ar ant pievelės prie ežero.

Staliukų rezervacija tel. +370 319 42135  arba el. paštu [email protected]


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku