Lauko terasa

„Vytautas Mineral SPA“ lauko terasa – tai unikali vieta atsipalaiduoti ir leisti laiką, užkandžiaujant ir gurkšnojant gėrimus kartu su šeima, draugais.

Čia kaip ir visame „Vytautas Mineral SPA“ vadovaujamasi tomis pačiomis vertybėmis – tiekiamas išskirtinis, iš kruopščiai atrinktų vietos produktų paruoštas maistas – kad kiekvienas kąsnis būtų ne tik skanus, bet ir naudingas organizmui.

Lauko erdvė išplanuota taip, kad svečiai, atsipalaidavę baseinų bei pirčių erdvėje, galėtų  pasimėgauti saulės spinduliais ar išsimaudyti vėsiame ežerėlio vandenyje. O išalkus,  vos už kelių žingsnių, lauko terasoje – kupole – viliojantis užkandžių, gaiviųjų gėrimų bei ledų pasirinkimas. Patiekalus patogu valgyti čia pat, vietoje, prie staliukų, ar šalia tiesiog sėdint ant pievelės.

Terasa veikia kiekvieną dieną nuo 11:00 val. iki 22:00 val.


Vasara – švenčių ir iškylų metas, nes orams atšilus, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, džiaugtis artimų žmonių kompanija, puikiu vaizdu bei, žinoma, skaniu  maistu. „Vytautas mineral SPA“ lauko terasa – išskirtinė erdvė privatiems renginiams prie ežero, kad vasaros laikas nenueitų veltui.

Kviečiame organizuoti savo renginius ir asmenines šventes kupolo formos lauko terasoje, kuri pritaikyta renginiams nuo 30 iki 150 svečių. Kiekvienai šventei patiekalų bei gėrimų meniu sudaromas individualiai – pagal vakaro temą ir svečių poreikius, todėl profesionalūs viešbučio šefai gali paruošti tiek ugningą grilio vakarėlį, tiek kokteilių vakarėlį.

Išreiškus pageidavimą, už papildomą mokestį galime suorganizuoti gėrimų bei maisto degustacijas ir barmenų pasirodymus su šou elementais.

Renginio sąmata, kaip ir žmonės – kiekviena individuali. Atsižvelgiame į organizatorių pageidavimus bei poreikius, todėl kiekvieną užsakymą deriname itin atsakingai ir preciziškai. Minimali užsakymo suma – 50 Eur (be nakvynės) asmeniui, kai renginys organizuojamas 30-čiai svečių.

Kadangi mums rūpi kiekvienas mūsų svečias, „Vytautas mineral SPA“ renginiai lauko terasoje vyksta iki 22 val.

Darbo laikas – 11:00 – 22:00 val.

Maloniai kviečiame užklausas siųsti el. paštu [email protected] bei skambinti telefonu +370 683 777 33.

Meniu

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku