Grįžti atgal

Medicinos erdvė

Medicinos specialistų konsultacijos
Šeimos gydytojo konsultacija
20 min.
30 €
Individuali kineziterapeuto konsultacija su kūno audinių sudėties analize
45 min.
29 €
Individuali kineziterapeuto konsultacija su individualios programos sudarymu
30 min.
35 €
Individuali kineziterapeuto konsultacija
15 min.
9 €
Gydytojo kardiologo konsultacija su širdies ultragarsiniu ištyrimu
45 min.
65 €
 • Išsami gydytojo kardiologinė apžiūra ir sveikatos nusiskundimų įvertinimas;
 • Ramybės elektrokardiogramos užrašymas;
 • Kardioechoskopinis širdies tyrimas naujausios kartos PHILIPS Affiniti 50 echoskopu;

Esant poreikiui paskiriami ir atliekami laboratoriniai kraujo tyrimai (į konsultacijos kainą neįskaičiuota)

Gydytojas konsultuoja balandžio 10 d., 24 d.


Darbo laikas – nuo 12 val. iki 20 val.

Gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija
30 min.
40 €
FMR (Fizinės medicinos ir reabilitacijos) gydytojo konsultacija
20 min.
30 €
Masažai
Profilaktinis terapinis viso kūno masažas
60 min.
55 €

Rekomenduojamas neigiamiems beveik visų kūno raumenų, skeleto pokyčiams atstatyti, o atliekamas reguliariai – gerina kraujotaką, limfotaką, neurologinės sistemos funkcionavimą.

Profilaktinis terapinis masažas gali būti stimuliuojantis arba raminantis. Tai priklauso nuo to, kokio tikslo siekiame, nuo parinktos technikos, masažo gylio bei judesių greičio. Šis masažas – efektyvus ir saugus būdas  vidinei pusiausvyrai bei harmonijai pasiekti bei koreguoti raumenyno bei skeleto problemas.

Nauda: gerina audinių būklę, mažina raumenų įtampą, atpalaiduoja, skatina endorfinų išsiskyrimą. Atliekant masažą po operaciniu laikotarpiu padeda sutrumpinti  reabilitacijos laikotarpį,  sumažina skausmą ir sustingimą, atsirandančius dėl sumažėjusio fizinio mobilumo.

Gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą, neprofesionaliai ar profesionaliai sportuojantiems ši procedūra mažina traumų galimybę, didina fizinę ištvermę, audinių atsinaujinimą.

Profilaktinis terapinis nugaros masažas
30 min.
29 €

Rekomenduojamas neigiamiems beveik visų kūno raumenų, skeleto pokyčiams atstatyti, o atliekamas reguliariai – gerina kraujotaką, limfotaką, neurologinės sistemos funkcionavimą.

Profilaktinis terapinis masažas gali būti stimuliuojantis arba raminantis. Tai priklauso nuo to, kokio tikslo siekiame, nuo parinktos technikos, masažo gylio bei judesių greičio. Šis masažas – efektyvus ir saugus būdas  vidinei pusiausvyrai bei harmonijai pasiekti bei koreguoti raumenyno bei skeleto problemas.

Nauda: gerina audinių būklę, mažina raumenų įtampą, atpalaiduoja, skatina endorfinų išsiskyrimą. Atliekant masažą po operaciniu laikotarpiu padeda sutrumpinti  reabilitacijos laikotarpį,  sumažina skausmą ir sustingimą, atsirandančius dėl sumažėjusio fizinio mobilumo.

Gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą, neprofesionaliai ar profesionaliai sportuojantiems ši procedūra mažina traumų galimybę, didina fizinę ištvermę, audinių atsinaujinimą.

Inhaliacijos
Inhaliacija su mineraliniu vandeniu arba propoliu
6 min.
6 €

Inhaliacijos rekomenduojamos susirgus sloga, sinusitu, gerklų uždegimu, tracheitu, bronchitu, laringitu bei kitomis plaučių ar kvėpavimo takų ligomis.  Inhaliacija su mineraliniu vandeniu palengvina atsikosėjimą, pagerina bronchų drenažą. O inhaliacija su propoliu veikia priešuždegimiškai, dezinfekuoja gleivinę stiprina imunitetą, veikia kaip puikus natūralus antibiotikas.

Inhaliacija su pasirinktu eteriniu aliejumi
6 min.
8 €

Su eukalipto eteriniu aliejumi

Eukalipto lapų eteriniuose aliejuose esančios natūralios aktyviosios medžiagos, tokios kaip  cineolis, kriptonas, alfa pinenas, cimenas, alfa terpineolis, globulolis, limonenas ir aromadendrenas, veikdamos kartu pasižymi antimikrobiniu poveikiu. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad šios medžiagos stabdo Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Haemophilus influenzae, Staphylococcus pyogenes ir daugelį kitų mikroorganizmų dauginimąsi. Eukaliptų eterinis aliejus taip pat pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, nes stimuliuoja įgimto imuniteto ląsteles, veikia kaip antioksidantas, analgetikas ir spazmolitikas. Šio eterinio aliejaus inhaliacija ypač tinka esant bronchitui, astmai ar lėtinei obstrukcinei plaučių ligai.

Su citrinų ir kajeputų (smulkiųjų mirtenių) eteriniu aliejumi

Citrinų eterinis (Citrus limonum) aliejus susideda iš terpenų ir oksigenuotų terpenų – šių medžiagų gydomasis poveikis pasireiškia priešgrybeliniu poveikiu, be to, puikiai veikia prieš burnos kandidozę (pienligę), kurią sukelia C. albicans. Kajeputų (smulkiųjų mirtenių) aliejus (Cajeput Ambon), kaip ir arbatmedis, yra ypatingai stiprus antiseptikas, analgetikas ir veikia priešuždegimiškai. Šių eterinių aliejų mišinys skatina imuninę sistemą, yra turtingas antiseptinėmis savybėmis ir gerina kvėpavimo sistemos veiklą. Be to, jis naudingas ir kraujotakos sistemai, nes gali padėti sumažinti kraujospūdį, gelbsti kamuojant gerklės infekcijoms, padeda palengvinti atsikosėjimą sergant bronchitu, astma ir gripu.

Su kedrų ir laurenių eteriniu aliejumi

Kedrų eteriniame aliejuje esantis kedrolis pasižymi seduojančiu ir raminančiu poveikiu, nes  aktyvina parasimpatinę nerų sistemą bei slopina simpatinę nervų sistemą – todėl suretėja pulsas ir  mažėja arterinis kraujo spaudimas. Kedrolis taip pat veikia priešuždegimiškai ir kaip antiseptikas.

Japoninis laurenis (Litsea cubeba), kitaip vadinamas kalnų pipiru, yra tradicinis Taivano aborigenų gentyse naudojamas augalas. Naujausi moksliniai tyrimai nustatė, kad šio augalo vaisiaus eteriniame aliejuje yra 56 aktyvūs komponentai, iš kurių paminėtini neralis ir geranialis, pasižymintys imunosupresiniu poveikiu dendritinėms ląstelėms, todėl jie puikiai tinka esant uždegiminėms ir autoimuninėms ligoms.  

Su citrinžolės eteriniu aliejumi

Kvapiosios citrinžolės (Cymbopogon nardus) pagrindinės veikliosios medžiagos yra geraniolis ir citralis bei linalolis, kurie slopina grybelių augimą. Eterinis aliejus efektyviai veikia esant mažakraujystei, dažniems silpnumo priepuoliams, galvos svaigimui, kraujagyslių distonijai,  temimui akyse, esant vestibiuliarinio aparato problemoms, todėl inhaliacija rekomenduojama nuo galvos skausmo bei neuralgijos. Šis eterinis aliejus stiprina organizmą, stimuliuoja imuniteto savireguliaciją, padeda peršalus, sergant gripu ar infekcinėmis ligomis, be to, gerina virškinimą, šalina fermentų trūkumą, mažina apetitą ir valo organizmą nuo šlakų.

 Su apelsinų eteriniu aliejumi

Apelsinų eterinis aliejus (Citrus sinensis) išsklaido melancholiją ir apatiją, nuveja liūdesį, pakelia nuotaiką, be to, pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir gaiviu kvapu. Eterinio aliejaus sudėtyje didžiausią kiekį sudaro aktyvieji komponentai – ypač efektyvus antioksidantas limonenas ir mircenas. Šis aliejus, kaip imuninę sistemą stiprinanti priemonė, padedanti įvairių negalavimų atvejais, nuo seno populiarus Viduržemio jūros regiono šalyse, Indijoje ir Kinijoje. Apelsinų eterinis aliejus nuo seno naudojamas virškinimo negalavimų ir kraujotakos palengvinimui, nuovargio, galvos skausmo, depresijos ir peršalimo simptomams lengvinti. 

Su rozmarinų eteriniu aliejumi

Ši inhaliacija atgaivina emocijas, teikia žvalumo ir energijos, stiprina intuiciją, padeda esant protiniam pervargimui ir susilpnėjusiai atminčiai. Dėl tonizuojančių savybių puikiai tinka tiems, kurie skundžiasi sumažėjusiu arteriniu kraujospūdžiu, tačiau jo derėtų vengti tiems, kurių kraujo spaudimas linkęs didėti. Rozmarinų eterinis aliejus (Rosmarinus officinalis) pasižymi stimuliuojančiomis, tonizuojančiomis, antidepresinėmis, protinį ir fizinį nuovargį mažinančiomis, energizuojančiomis, diuretinėmis savybėmis. Gerosios rozmarinų savybės gali padėti susikaupti, trūkstant dėmesio koncentracijai, gali pagerinti atmintį ir pakelti darbingumą, be to, teigiamai veikia sergant astma, bronchitu, viršutinių kvėpavimo takų katarais, kokliušu, kamuojant galvos skausmams, migrenai, neuralgijai ar nerviniam išsekimui.

Su pušų eteriniu aliejumi

Pušų eterinis aliejus (Pinus sylvestris)  pasižymi priešmikrobinėmis, priešneuralginėmis, antiseptinėmis, priešvirusinėmis, baktericidinėmis, priešuždegiminėmis, diuretinėmis, atsikosėjimą lengvinančiomis, stiprinančiomis, nervų sistemą stimuliuojančiomis savybėmis. Itin naudingas kvėpavimo takų sistemai, skaudant raumenims. Šis aliejus padeda stiprinti imuninę sistemą, vartojamas sergant bronchitu, viršutinių kvėpavimo takų uždegimu, tracheitu, laringitu, gripu ir kitomis peršalimo bei virusinėmis ligomis.

Su levandų eteriniu aliejumi

Levandų eterinis aliejus (Lavandula angustifolia) – tai raminamasis, švelninamasis ir  pusiausvyrą atkuriantis eterinis aliejus. Pagrindinės šio eterinio aliejaus veikliosios medžiagos yra linalolis, linalilis, acetatas, cineolis ir ocimenas. Levandos ramina ir veikia kaip antidepresantas, nes padeda įveikti nemigą, depresiją, nervinę įtampą, irzlumą, galvos skausmus, migreną, jos naudingos ir kvėpavimo takams, nes mažina gerklės infekcijas, kosulį, peršalimo, sinusito, bronchito ir astmos požymius.
Gaivus levandų aromatas mažina nuovargį, skatina protinę veiklą ir gerina atmintį, be to, padeda užmigti ir skatina kokybišką miegą, todėl jį garinti rekomenduojama prieš miegą. Levandų kvapas ypač ramina kūdikius ir mažus vaikus. Levandų eterinis aliejus nerekomenduojamas sergant epilepsija ir diabetu, nėščioms moterims.

Su eukalipto/mėtų eteriniu aliejumi

Švelnaus aromato ir poveikio eukalipto (Eucalyptus staigeriana) bei mėtų (Mentha piperita) eterinis aliejus yra vienas reikalingiausių šaltuoju metų laiku, nes padeda peršalus ir susirgus gripu: jis palengvina kvėpavimą, valo nosies kanalus bei sinusus, padeda esant kosuliui, apsunkintam kvėpavimui, nepamainomas, kai daug laiko praleidžiama uždarose patalpose, esant didelio žmonių susibūrimo vietose, kai aplink yra sergančių žmonių – tai puiki natūrali apsisaugojimo priemonė. Šis eterinis aliejus pasižymi nuskausminamosiomis, baktericidinėmis, priešuždegiminėmis, antiseptinėmis, priešvirusinėmis, stimuliuojančiomis ir spazmus mažinančiomis savybėmis bei padeda nuo galvos skausmo. Eterinis aliejus itin tinka vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms.

„Sofijos“ gręžinio mineralų ir gydomojo deguonies „Brelux“ kokteilis
15 min.
16 €

Procedūros metu kvėpuojama „Sofijos“ mineralinio vandens aerozolio ir „Brelux“  gydomojo deguonies mišiniu. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog „Sofijos“ gręžinio vandenyje esantys sulfatiniai mineralai plečia bronchų kraujagysles, aktyvina sekreciją, didina imunoglobulino A (natūralaus gleivines apsaugančio priešinfekcinio baltymo) gamybą kvėpavimo takų gleivinėje bei aktyvina mukociliarinį klirensą (fiziologinį kvėpavimo takų valymąsi). Gydomasis deguonis skatina kvėpavimo funkcijas, suteikia energijos, gerina bendrą organizmo veiklą.

Haloterapija (druskų kambarys)
30 min.
10 €

Druskų kambarys arba haloterapija – puiki priemonė nuo rudeninio čiaudulio, žiemos peršalimo, nuo žiedadulkių sukeltos alergijos. Ji  rekomenduojama ir kvėpavimo takų, plaučių, skydliaukės ligų gydymo profilaktikai, be to, maloniai, raminanti bei atpalaiduoja.  

„Brelux“ gydomojo deguonies terapija
20 min.
10 €

Ar kada pagalvojote, kad dėl galvos skausmo bei nuovargio gali būti kaltas deguonies trūkumas? Tai ypač aktualu miesto gyventojams, nes praverti langus ir į patalpas įleisti daugiau oro nepakanka – miesto oras dažniausiai šaltuoju metų laiku būna užterštas įvairiomis kietosiomis dalelėmis ir CO2 dujomis. Kuo mažesnė deguonies koncentracija ore, tuo sunkiau organizmui funkcionuoti, todėl, norint palaikyti savo sveikatingumą,  verta išbandyti deguonies terapiją. Deguonimi prisotintas oras daro stebuklus, nes tai – natūrali priemonė nuo nuovargio, galvos skausmo, nemigos ir netgi depresijos.

Deguonies terapija prieš arba po treniruotės suteiks energijos, sumažins raumenų skausmus, pagerins medžiagų apykaitą.

Be to, deguonis yra viena iš natūralių priemonių, lėtinančių odos senėjimą: kvėpuojant deguonimi greičiau neutralizuojami laisvieji radikalai, skatinamas epidermio ląstelių atsinaujinimas, tad odos būklė pastebimai pagerėja.

Hidroterapija
Povandeninis masažas
20 min.
22 €

Masažas atliekamas specialioje vonioje, pripildytoje  37 – 38 °C gėlo vandens, veikiant 1– 3 atmosferos aukšto slėgio srovėmis.

Atliekant specialius judesius, šilto vandens srovės veikia giliuosius audinius, atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, limfotaką, sąnarių paslankumą. Rekomenduojama  traumų pasekmių gydymui, viršsvorio, celiulito profilaktikai.

Individuali vertikali vonia
30 min.
20 €
Vertikali vonia grupėje
30 min.
16 €
Kombinuotas povandeninis masažas su terpentino balzamo vonia
30 min.
30 €
Kombinuotas povandeninis masažas su eterinių aliejų vonia
30 min.
30 €
Fizioterapija
Bioptron poliarizuotos šviesos terapija
10 min.
5 €

Tai gydymas intensyviu šviesos srautu. BIOPTRONO šviesa optimaliai prasiskverbia į audinius ir stimuliuoja imuninę sistemą, todėl gyjama greičiau ir efektyviau. Tai saugus, veiksmingas, plačiai pritaikomas gydymas – sveikatai, grožiui ir gerai savijautai.

 • Šis gydymo būdas efektyvus esant skausmams, patinimams, ūmiems ir lėtiniams raumenų, sąnarių uždegimams, patempimams;
 • Taikant BIOPTRONO terapiją pagerėja audinių aprūpinimas maisto medžiagomis;
 • Šis metodas pasitelkiamas  gydant neuralginius skausmus, miego sutrikimus;
 • Plačiai naudojama dermatologijoje, alerginių odos ligų, aknės, jaunatvinių spuogų, psoriazės gydyme;
 • Otorinolaringologai rekomenduoja šviesos terapiją sinusitų, frontitų, ausų uždegimų ir neuritų gydymui;
 • Pagalbinė terapinė priemonė sezoniniams afektiniams sutrikimams (depresijai, nerimo sutrikimams) gydyti;
 • BIOPTRONO terapija neturi kenksmingo poveikio, todėl gali būti taikoma tiek vaikų, tiek suaugusiųjų gydymui.
Tonizuojanti šviesos terapija (luminoterapija) (15 min.)
15 min.
10 €

Specialus pasiūlymas:  15 min. seanso kaina – 4 Eur.

Kol dienos ilgos, džiaugiamės saule, gera nuotaika, esame energingesni.  Tačiau atėjus šaltajam sezonui sutrumpėjus šviesiam paros laikui, jaučiamės pavargę, mieguisti, oda reikalauja daugiau priežiūros. Šviesa teigiamai veikia mūsų kūną ir bendrą savijautą, tad šviesos terapija – puiki alternatyva jaustis puikiai, kai natūralios šviesos gauname mažiau.


Liuminoterapija –  taikomas gydymas ryškia šviesa, skirtas gydyti cirkadinių ritmų sutrikimus. Šis terapijos būdas taip pat puikiai tinka pasikeitus laiko juostoms, kitaip vadinanam „Jet lag“  sindromui.

Šviesos terapija gydoma sezoninė depresija.

Šviesos intensyvumas matuojamas liuksais (lx). Įprastai patalpose šviesos srautas atitinka apie 150 lx, o gydomoji reikšmė – nuo 2500 lx iki 10 000 lx. Ryški šviesa slopina melatonino išsiskyrimą. Efektyvus režimas yra 2500 lx per 2 h arba 10 000 lx per 30 minučių.

„Vytautas Mineral SPA“ medicinos centre naudojamas medicininės paskirties šviesos šaltinis su ultravioletinių spindulių filtravimo sistema, kuriuo išgaunamas daugiau nei 10 000 lx šviesos srautas. Mokslininkų teigimu, tokio tipo šviesa per akių tinklainės fotoreceptorius sukelia cheminius pokyčius smegenyse, todėl pagerėja nuotaika ir palengvėja sezoninio afektinio sutrikimo simptomai.

Tai procedūra skirta tiek grožiui, tiek gerai savijautai.

Procedūros eiga: svečias atsisėda prie lempos taip, kad atstumas tarp akių ir lempos būtų 50–70 cm. Procedūros metu akys turi būti atmerktos (galima skaityti, bendrauti). Pastoviai žiūrėti tiesiai į terapinę lempą draudžiama. Procedūros metu kas 1 min. kelioms sekundėms pakelti akis ir pažiūrėti į terapinę lempą.

Tonizuojančios šviesos luminoterapija (30 min.)
30 min.
15 €

Specialus pasiūlymas:  30 min. seanso kaina – 6 Eur.

Kol dienos ilgos, džiaugiamės saule, gera nuotaika, esame energingesni.  Tačiau atėjus šaltajam sezonui sutrumpėjus šviesiam paros laikui, jaučiamės pavargę, mieguisti, oda reikalauja daugiau priežiūros. Šviesa teigiamai veikia mūsų kūną ir bendrą savijautą, tad šviesos terapija – puiki alternatyva jaustis puikiai, kai natūralios šviesos gauname mažiau.


Liuminoterapija –  taikomas gydymas ryškia šviesa, skirtas gydyti cirkadinių ritmų sutrikimus. Šis terapijos būdas taip pat puikiai tinka pasikeitus laiko juostoms, kitaip vadinanam „Jet lag“  sindromui.

Šviesos terapija gydoma sezoninė depresija.

Šviesos intensyvumas matuojamas liuksais (lx). Įprastai patalpose šviesos srautas atitinka apie 150 lx, o gydomoji reikšmė – nuo 2500 lx iki 10 000 lx. Ryški šviesa slopina melatonino išsiskyrimą. Efektyvus režimas yra 2500 lx per 2 h arba 10 000 lx per 30 minučių.

„Vytautas Mineral SPA“ medicinos centre naudojamas medicininės paskirties šviesos šaltinis su ultravioletinių spindulių filtravimo sistema, kuriuo išgaunamas daugiau nei 10 000 lx šviesos srautas. Mokslininkų teigimu, tokio tipo šviesa per akių tinklainės fotoreceptorius sukelia cheminius pokyčius smegenyse, todėl pagerėja nuotaika ir palengvėja sezoninio afektinio sutrikimo simptomai.

Tai procedūra skirta tiek grožiui, tiek gerai savijautai.

Procedūros eiga: svečias atsisėda prie lempos taip, kad atstumas tarp akių ir lempos būtų 50–70 cm. Procedūros metu akys turi būti atmerktos (galima skaityti, bendrauti). Pastoviai žiūrėti tiesiai į terapinę lempą draudžiama. Procedūros metu kas 1 min. kelioms sekundėms pakelti akis ir pažiūrėti į terapinę lempą.

Elektrostimuliacija (TENS)
20 min.
6 €

Elektrostimuliacija – vienas iš fizioterapijos metodų. Tai gydymas žemo dažnio impulsinėmis srovėmis, kai elektros srovė naudojama audinių ir organų funkcijai grąžinti bei aktyvinti.

Elektros impulsai taip pat stimuliuoja nervus bei raumenis, gerina audinių mitybą, medžiagų apykaitą ir kraujotaką. Tam tikros elektros srovės gali būti naudojamos tiek nusilpusiam raumeniui aktyvinti, jo funkcijai atstatyti, tiek pertemptam raumeniui atpalaiduoti, dėl traumų atsiradusioms įtampoms slopinti, skausmui mažinti, jam malšinti, uždegimo gijimui spartinti. Tai mediciniškai saugus, efektyvus, stebėtinai veiksmingas, ilgalaikį norimą poveikį garantuojantis metodas.

Tobulinantiems kūno formas, elektrostimuliaciją galima taikyti norint pastiprinti, pastangrinti problemines kūno vietas (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis).

Tai viena iš priemonių, taikomų siekiant patobulinti kūno formas po gimdymo, esant antsvoriui, nusilpus raumenims ir sumažėjus jų tonusui.

Elektrostimuliacijos poveikis:

 • gerina medžiagų apykaitą, turi masažuojamąjį poveikį;
 • stiprina, stangrina raumenis, gerina jų tonusą, formuoja raumeninį kontūrą;
 • padeda mažinti svorį, bei grakštinti kūno linijas.
Darsonvalizacija
10 min.
6 €

Darsonvalizacija – tai gydymas kintamąja impulsine aukšto dažnio ir įtampos elektros srove. Tarp elektrodo ir veikiamos srities susidariusi kibirkštinė iškrova dirgina odoje esančius receptorius, skatina mikrocirkuliaciją, stiprina venų ir arteriolių sienelių tonusą. Šios procedūros metu yra aktyvinama kraujotaka ir limfotaka, stiprinami audiniai, pagerėja medžiagų apykaita, todėl šis metodas naudojamas ne tik gydymo, bet ir kosmetologijos tikslais.

Silpna kibirkštinė iškrova skatina fagocitozę ir biologiškai aktyvių medžiagų išsiskyrimą į organizmą, stiprina imuninę sistemą. Stipri kibirkštinė iškrova blokuoja skausmo perdavimą nervų skaidulomis, gerina audinių elastingumą.

Šiuo metodu gali būti gydomi galvos skausmai, odos ligos, plaukų slinkimas, funkciniai nervų sistemos sutrikimai.

Darsonvalizacija turi bakteriostatinį ir bakteriocidinį poveikį, todėl skatina žaizdelių ir opų gijimą. Pagerėjus kraujotakai, audiniai aprūpinami deguonimi, todėl stabdomas odos senėjimo procesas.

Magnetoterapija
30 min.
6 €

Magnetoterapija – tai gydymas nuolatiniu arba kintamuojų žemo dažnio magnetiniu lauku. Kitaip tariant – tai magnetinio lauko impulsų naudojimas gydymui arba profilaktikai. Magnetinė terapija medicinoje taikoma plačiai, nes yra saugi, paprasta bei efektyvi.

Magnetinio lauko poveikis organizmui pasireiškia per nervines, humoralines grandis bei apykaitos procesus:

 • slopina uždegimą, ramina, mažina edemą, gerina širdies kontrakciją, nuskausmina, ypač gerai veikia esant lėtiniam uždegiminio pobūdžio skausmui.
 • stiprina imunitetą, aktyvina antinksčius, gerina kraujo mikrocirkuliaciją, mažina patinimą, kraujo spaudimą, plečia kraujagysles, gerina širdies raumens darbą, koreguoja kraujo krešėjimo sistemą, skatina pažeistų audinių atsinaujinimą, greitina žaizdų gijimą, mažina randų susidarymą.
Ultragarso terapija
10 min.
6 €

Ultragarso terapija – tai tamprios terpės 0,8 - 3 MHz vidutinio dažnio išilginės krypties mechaniniai virpesiai, gaunami veikiant kristalus kintamąja elektros srove, dėl ko terpė tai suspaudžiama, tai atpalaiduojama.

Veikiant ultragarsui, vyksta mikromasažas subląsteliniame lygyje, kinta membranų laidumas, greitėja difuzija ir osmosas, gerėja trofika, spartėja medžiagų apykaita, kraujotaka, rezorbcija, mažėja skausmas, susidaro biologiškai aktyvios medžiagos.

Šis gydymo būdas skatina audinių atsinaujinimą, mažina pažeistos vietos skausmą ir jautrumą, patinimus, gerina vietinę kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Skatina randų gijimą.

Taikoma esant:

 • degeneraciniams ir distrofiniams sąnarių ir stuburo pakitimams;
 • periferinės nervų sistemos ligoms ir traumoms;
 • sulėtėjusiai kaulų konsolidacijai po lūžių;
 • plaučių ir bronchų uždegimams;
 • sąauginiams procesams;
 • ginekologinėms ligoms.
Kineziologinis teipavimas
15 min.
10 €
Parafino aplikacijos plaštakoms
20 min.
15 €
Limfodrenažinis masažas aparatu
30 min.
12 €

Kompresinė terapija skatina limfos tekėjimą, pagerina veninę kraujotaką, padidina slėgį audiniuose, taip sumažinami audinių tinimai, spartina toksinų pasišalinimą. Atliekant reguliariai, pastebimai  mažėja celiulitas, paburkimai, skatinami ląstelių atsinaujinimo procesai, pagerėja odos būklė, jaučiama lengvumo būsena.

Rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą, mažai judantiems, pastebėjus celiulitą, išsiplėtusias venas ar esant limfos tekėjimo sistemos sutrikimams.

Kraujo tyrimai
Profilaktiniai kraujo tyrimai LADY BASIC
15 min.
36 €

MOTERS PROFILAKTINIS IŠTYRIMAS – gydytojų sudarytas laboratorinių kraujo tyrimų rinkinys moterims, kurio rezultatai padeda įvertinti bendrą organizmo būklę, nustatyti vykstančius pakitimus, o svarbiausia, laiku atlikti tyrimai pasitarnauja ankstyvai ligų bei negalavimų diagnostikai.

Programą sudaro tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai: įvertinamas bendras kraujo vaizdas dėl galimo uždegimo, infekcijos ar mažakraujystės, alerginio fono padidėjimo, įvertinama inkstų bei kepenų veikla. Be to, nustatoma pagrindinių mineralinių medžiagų (elektrolitų) koncentracija, cholesterolio, gliukozės bei uždegiminių baltymų kiekis.

Prieš atvykstant atlikti tyrimus būtina išankstinė registracija. 

Nemokamas gydytojo tyrimų įvertinimas per 3-5 darbo dienas.

Profilaktiniai kraujo tyrimai LADY SILVER
15 min.
75 €

MOTERS PROFILAKTINIS IŠTYRIMAS – gydytojų sudarytas laboratorinių kraujo tyrimų rinkinys moterims, kurio rezultatai padeda įvertinti bendrą organizmo būklę, nustatyti vykstančius pakitimus, o svarbiausia, laiku atlikti tyrimai pasitarnauja ankstyvai ligų bei negalavimų diagnostikai.

Programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai skiriamų laboratorinių tyrimų: įvertinamas bendras kraujo vaizdas dėl galimo uždegimo, infekcijos ar mažakraujystės ir alerginio fono padidėjimo, įvertinami biocheminiai galimo geležies trūkumo rodikliai, kasos, inkstų bei kepenų veikla. Be to, nustatoma platesnio spektro mineralinių medžiagų (elektrolitų) koncentracija, cholesterolio, gliukozės bei uždegiminių baltymų kiekis. Įvertinama ir skydliaukės funkcija bei imunitetui ypač svarbaus vitamino D koncentracija.

Prieš atvykstant atlikti tyrimus būtina išankstinė registracija. 

Nemokamas gydytojo tyrimų įvertinimas per 3-5 darbo dienas.

Profilaktiniai kraujo tyrimai LADY GOLD
15 min.
196 €

MOTERS PROFILAKTINIS IŠTYRIMAS – gydytojų sudarytas laboratorinių kraujo tyrimų rinkinys moterims, kurio rezultatai padeda įvertinti bendrą organizmo būklę, nustatyti vykstančius pakitimus, o svarbiausia, laiku atlikti tyrimai pasitarnauja ankstyvai ligų bei negalavimų diagnostikai.

Programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai skiriamų laboratorinių tyrimų: įvertinamas bendras kraujo vaizdas dėl galimo uždegimo, infekcijos ar mažakraujystės, taip pat alerginio fono padidėjimo, kartu įvertinami biocheminiai galimo geležies trūkumo rodikliai, kasos, inkstų bei kepenų veikla. Be to, nustatoma platesnio spektro mineralinių medžiagų (elektrolitų) koncentracija, cholesterolio, gliukozės bei uždegiminių baltymų kiekis. Išsamiau įvertinama ir skydliaukės funkcija bei imunitetui ypač svarbaus vitamino D bei nervų sistemai svarbaus vitamino B12 koncentracijos. Įvertinama lytinių hormonų pusiausvyra ir kiti specifiniai žymenys.

Prieš atvykstant atlikti tyrimus būtina išankstinė registracija. 

Nemokamas gydytojo tyrimų įvertinimas per 3-5 darbo dienas.

Profilaktiniai kraujo tyrimai MAN BASIC
15 min.
36 €

VYRO PROFILAKTINIS IŠTYRIMAS – gydytojų sudaryta programa, galinti padėti išvengti sveikatos sutrikimų ir laiku pradėti juos gydyti. Programą sudaro tyrimai, skirti aptikti dažniausiai vyrams pasitaikančius susirgimus.

Programą sudaro tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai: įvertinamas bendras kraujo vaizdas dėl galimo uždegimo, infekcijos ar mažakraujystės, taip pat alerginio fono padidėjimo, įvertinama inkstų bei kepenų veikla. Be to, nustatoma pagrindinių mineralinių medžiagų (elektrolitų) koncentracija, cholesterolio, gliukozės bei uždegiminių baltymų kiekis.

Prieš atvykstant atlikti tyrimus būtina išankstinė registracija. 

Nemokamas gydytojo tyrimų įvertinimas per 3-5 darbo dienas.

Profilaktiniai kraujo tyrimai MAN SILVER
15 min.
75 €

VYRO PROFILAKTINIS IŠTYRIMAS – gydytojų sudaryta programa, galinti padėti išvengti sveikatos sutrikimų ir laiku pradėti juos gydyti. Programą sudaro tyrimai, skirti aptikti dažniausiai vyrams pasitaikančius susirgimus.

Programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai skiriamų laboratorinių tyrimų: įvertinamas bendras kraujo vaizdas dėl galimo uždegimo, infekcijos ar mažakraujystės, taip pat alerginio fono padidėjimo, kartu įvertinami biocheminiai galimo geležies trūkumo rodikliai, kasos, inkstų bei kepenų veikla. Be to, nustatoma platesnio spektro mineralinių medžiagų (elektrolitų) koncentracija, cholesterolio, gliukozės bei uždegiminių baltymų kiekis. Įvertinama ir skydliaukės funkcija bei imunitetui ypač svarbaus vitamino D koncentracija, nustatoma prostatos žymenų koncentracija.

Prieš atvykstant atlikti tyrimus būtina išankstinė registracija. 

Nemokamas gydytojo tyrimų įvertinimas per 3-5 darbo dienas.

Profilaktiniai kraujo tyrimai MAN GOLD
15 min.
196 €

VYRO PROFILAKTINIS IŠTYRIMAS – gydytojų sudaryta programa, galinti padėti išvengti sveikatos sutrikimų ir laiku pradėti juos gydyti. Programą sudaro tyrimai, skirti aptikti dažniausiai vyrams pasitaikančius susirgimus.

Programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai skiriamų laboratorinių tyrimų: įvertinamas bendras kraujo vaizdas dėl galimo uždegimo, infekcijos ar mažakraujystės, taip pat alerginio fono padidėjimo, kartu įvertinami biocheminiai galimo geležies trūkumo rodikliai, kasos, inkstų bei kepenų veikla. Be to, nustatoma platesnio spektro mineralinių medžiagų (elektrolitų) koncentracija, cholesterolio, gliukozės bei uždegiminių baltymų kiekis. Išsamiau įvertinama ir skydliaukės funkcija bei imunitetui ypač svarbaus vitamino D bei nervų sistemai svarbaus vitamino B12 koncentracijos. Įvertinama lytinių hormonų koncentracija, prostatos žymuo bei kiti specifiniai žymenys.

Prieš atvykstant atlikti tyrimus būtina išankstinė registracija. 

Nemokamas gydytojo tyrimų įvertinimas per 3-5 darbo dienas.

Diagnostiniai tyrimai
Miego respiracinė poligrafija
8 val.
130 €

Miego poligrafijos tyrimas

Pilnavertis miegas – kokybiškesnis gyvenimas, geresnė sveikata!

Su miegu susijusių sutrikimų yra įvairių – nuo knarkimo ir kvėpavimo sutrikimo miegant iki nemigos, neįprastų galūnių judesių miego metu ar didelio mieguistumo dieną, aukšto kraujo spaudimo ryte, sutrikusios atminties, dėmesio koncentracijos ir pan. Beje, dažniausios užmigimo prie vairo priežastys yra nekokybiškas praėjusios nakties miegas ar bendrai blogi miego įpročiai.

Miego apnėja – tai sutrikimas, dėl kurio miegant oras į kvėpavimo takus patenka nereguliariais ciklais. Žmonėms, sergantiems miego apnėja, oro judėjimas kvėpavimo takais periodiškai sumažėja (hipoapnėja) arba visai nutrūksta (apnėja).

Nors kokybiškas miegas nėra vaistas nuo virusinių ar kitos kilmės infekcijų, tačiau veikia imuninę sistemą ir gali tapti sveikatos sutrikimų priežastimi.

Dėl miego sutrikimų atsiradusi deguonies stoka organizme sukelia šalutinius reiškinius: simpatinės nervų sistemos aktyvaciją, oksidacinį stresą, medžiagų apykaitos sutrikimus. Tai yra pagrindiniai širdies ir kraujagyslių sistemos ligų rizikos veiksniai.

Miego sutrikimų tyrimui naudojamas nedidelis, inovatyvus ergonomiško dizaino medicinos prietaisas. Prieš miegą, ant tam tikrų kūno vietų prijungiami specialūs jutikliai, kurie nakties metu fiksuoja kvėpavimo raumenų darbą, į kvėpavimo takus patenkantį ir išeinantį oro srautą, kraujo įsotinimą deguonimi, širdies elektrinę veiklą, pulso dažnį, ritmą bei kūno pozicijos pokyčius.

Trukmė – 1 nakties miegas.

Greitasis antigenų testas
10 min.
6 €
Procedūrų kabinetas
Skiepas nuo gripo
20 min.
19 €

Skiepijama „VaxigripTetra“ vakcina.

Skiepas nuo erkinio encefalito
15 - 20 min.
39 €

Erkės – maži, bet labai pavojingi voragyviai, pernešantys erkinio encefalito virusą. Juo persirgę, net 30 – 40 proc. pacientų pajunta liekamuosius reiškinius: sumažėjusį darbingumą, nuolatinius galvos skausmus ir net miego arba psichikos sutrikimus.

Skiepai nuo erkinio encefalito – efektyviausia, patikima priemonė nuo erkinio encefalito. Vakcinos nuo erkinio encefalito efektyvumas siekia iki 98 proc.

Lietuva priklauso didesnio pavojaus susirgti erkiniu encefalitu teritorijai, tad skiepytis reikėtų visiems.  

Skiepijimas vyksta dviem etapais: atlikus pirmąjį skiepą, antrasis atliekamas po mėnesio.  Po jo, įgaunamas 9 – 12 mėn. imunitetas. O praėjus šiam laikotarpiui atliekamas trečiasis skiepas, kuris apsaugo 3 -jus metus.

Skiepijama „TicoVac“ 0,5 ml vakcina.

Ramybės elektrokardiogramos užrašymas
10 min.
15 €

Elektrokardiograma (EKG) fiksuoja širdies bioelektrinius potencialus ir kartu su klinikiniais duomenimis leidžia diagnozuoti širdies veiklos pokyčius.

EKG rašoma, pacientui patogiai gulint ant nugaros, ramiai kvėpuojant. Pageidaujama, kad pacientas būtų pailsėjęs, visiškai atsipalaidavęs. 

Bendrosios praktikos slaugytojo pagalba
5 €
Išorinės ausies landos otoskopija ir plovimas
10 min.
15 €
Arterinio kraujo spaudimo matavimas
5 min.
5 €
Vaistų suleidimas į raumenis (be vaistų kainos)
15 min.
5 €
Vaistų suleidimas į veną (bei vaistų kainos)
15 min.
10 €
Siūlų šalinimas
15 min.
15 €
Tvarsčio keitimas
10 min.
12 €
Erkės ištraukimas
5 min.
5 €
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku