Назад

Vytautas mineral SPA atnaujina veiklą

2020-05-22  |  13-53

Mieli svečiai,

Jau birželio 10 d. „Vytautas mineral SPA“ vėl atveria duris Jums. Ilgą laikotarpį nesimatėme, todėl nekantriai Laukiame Jūsų. Visą šį nežinomybės laikotarpį stebėjome, kas vyksta Lietuvoje bei pasaulyje, mokėmės, tobulinomės, dalinomės savo žiniomis su Jumis, o svarbiausia, dirbome, kad užtikrintume saugų, sklandų bei malonų poilsį.

Taip ilgai laukę, kol vėl nevaržomai galėsime išeiti į gatves, pasimėgauti puodeliu kavos, o dabar ir SPA malonumais, nepamirškime saugumo. Elgdamiesi atsakingai, saugosime save, savo šeimą ir aplinkinius. O tai juk svarbiausia.

Tad jau nuo šiandien kviečiame rezervuoti kambarius el. paštu [email protected]. Jūsų maloniam poilsiui veiks SPA centras, baseinų bei pirčių erdvė (tik Vytautas mineral SPA gyvenantiems svečiams), restoranas MOON.

Po ilgo karantino laikas kokybiškam poilsiui. Vytautas mineral SPA įkvepia pokyčiams.

Мы используем файлы cookie для обеспечения бесперебойной работы веб-сайта, повышения удобства просмотра и маркетинга. Просматривая, вы продолжаете соглашаться на сохранение куки. Подробнее о куки и как отказаться - Политика конфиденциальности.
Cогласен