Vaikų žaidimo kambario taisyklės

 1. Vaikų žaidimų kambario (toliau vadinama – Kambarys) taisyklės (toliau vadinama – Taisyklės) privalomos visiems asmenims, kurių vaikai naudojasi Kambariu. Pradėti naudotis Kambario paslaugomis leidžiama tik susipažinus su Taisyklėmis. Vieno iš vaiko tėvų, kitų vaiko įstatyminių atstovų ir/ ar kitų pilnamečių asmenų, kurių teisėtoje priežiūroje yra vaikas, (toliau vadinama – už vaiką atsakingas asmuo) parašas patvirtina, kad šis asmuo yra susipažinęs su Taisyklėmis ir jose įtvirtintomis nuostatomis. Taisyklės yra pakabintos laisvai prieinamoje vietoje, kurioje lankytojai gali su jomis susipažinti iki sprendimo palikti vaiką Kambaryje priėmimo. Visą kitą reikalingą informaciją suteikia Kambario darbuotojas. 
 2. Kambario darbo laikas I – V 11:00 – 21:00, VI – VII 10:00 – 21:00,  Pietų pertrauka  13:00 - 14:00. Kambario darbo laikas gali būti pakeistas ar, esant būtinumui, Kambarys gali būti uždarytas be išankstinio perspėjimo. Vaikas iš Kambario turi būti paimtas iki pietų pertraukos ar iki dienos darbo laiko pabaigos. Pavėlavus paimti vaiką daugiau kaip 10 min., taikomas 6 Eur mokestis (už papildomą vaiko priežiūrą).
 3. Naudojimasis Kambariu gyvenantiems Vytautas Mineral SPA viešbutyje svečiams yra nemokamas. 
 4. Kambaryje gali būti paliekami vaikai nuo 3 metų amžiaus. Mažesni vaikai (iki 3 metų, nors ir lankantys darželį) ar vaikai su sveikatos sutrikimais (psichologiniais ar fiziniais, ar turintys specialiųjų poreikių) gali naudotis vaikų kambario paslaugomis tik prižiūrimi už vaiką atsakingo suaugusio asmens.
 5. Palikti vaiką kambaryje galima tik už vaiką atsakingam asmeniui susipažinus su Taisyklėmis ir patvirtinus registracijos žurnale savo parašu faktą, kad vaiko sveikatos būklė leidžia jam būti ir žaisti Kambaryje bei Registracijos žurnale nurodant savo kambario nr. ir kontaktinį telefoną. Už vaiką atsakingas asmuo garantuoja, kad registracijos žurnale pateikė teisingą informaciją ir yra atsakingas už klaidingos informacijos nurodymą.
 6. Į Kambarį priimami tik visiškai sveiki vaikai. Sloguojantys, kosintys ir karščiuojantys vaikai nepriimami.
 7. Į Kambarį draudžiama atsinešti maisto (saldainių ir pan.) ir gėrimų (Coca- cola, Sprite, Coffe ir pan.). Kambaryje yra geriamo vandens.
 8. Vaikas ir už vaiką atsakingas asmuo Kambaryje turi nusiauti lauko batus ar apsiauti antbačius, būti su kojinėmis ar kambarine avalyne.
 9. Ašarojantis arba nenorintis pasilikti vaikas vienas į Kambarį nepriimamas. Tokiu atveju už vaiką atsakingas asmuo kviečiamas likti kartu.
 10. Kambario darbuotojas sauskelnių ar nešvarių drabužių vaikui nekeičia ir neteikia panašaus pobūdžio vaiko priežiūros paslaugų.
 11. Kambario darbuotojas turi teisę atsisakyti priimti į Kambarį vaiką, kuris nuolat neklauso ir nedrausmingai elgiasi, gadina Kambario įrangą ar inventorių, žaloja save ar kitus kambaryje esančius vaikus.
 12. Už vaiką atsakingi asmenys privalo žinoti patys ir informuoti jų priežiūroje esantį vaiką, kad jis turi tausoti Kambario įrangą ir inventorių, nedaryti žalos sau ir kitiems Kambaryje esantiems vaikams. Už vaiką atsakingas asmuo atsako už Kambaryje palikto vaiko sugadintą įrangą ar inventorių, taip pat už žalą, padarytą tretiesiems asmenims.
 13. Kambarys nėra profesionalus daiktų saugotojas ir neatsako už kartu su vaiku paliktų daiktų praradimą ar sugadinimą, išskyrus atvejus, kai šie daiktai prarandami ar sugadinami dėl Kambario darbuotojo tyčios ar didelio neatsargumo. Kambarys neatsako už daiktus, kuriuos vaikas ar už vaiką atsakingas asmuo pamiršo Kambaryje.

.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku