Vytautas Mineral SPA dovanoja

BURTAI LĖMĖ, KAD NAKVYNĖ ATITENKA IEVAI L. SU PRIZO LAMĖTOJA SUSISIEKSIME REGISTRACIJOS METU NURODYTAIS KONTAKTAIS.

www.vytautasmineralspa.lt atsinaujino! Ta proga, vienam iš rezervavusių kambarį 03.08 – 04.11d.  internetu  https://booking.vytautasmineralspa.lt/ dovanosime  nakvynę dviem su pusryčiais bei neribotu apsilankymu baseinų bei pirčių erdvėje.

Ką reikia padaryti?

Pirkite nakvynę internetu https://booking.vytautasmineralspa.lt/ rezervacijos lange suveskite kodą VMS0306, o  balandžio 12 d. vienas iš laimingųjų laimės 1 nakvynę tokios pat kategorijos kambaryje, koks buvo rezervuotas!


Konkurso „Laimėk nakvynę VYTAUTAS MINERAL SPA“ taisyklės:

 1. Konkurso organizatorius: UAB „SPA BIRŠTONAS“ (toliau – Organizatorius).
 2. Konkurso laikotarpis: 2019 m. kovo 8 – balandžio 11 d.
 3. Konkurse dalyvauja pilnamečiai asmenys, kurie 2019 m. kovo 8 – balandžio 11 d. pirko nakvynę   https://booking.vytautasmineralspa.lt/  bei rezervacijos laukelyje suvedė kodą VMS0306.
 4. Konkurso prizas: 1 nakvynė „Vytautas mineral SPA“, dviems asmenims, su pusryčiais ir neribotu apsilankymu pirčių bei baseinų erdvėje, tokios kategorijos kambaryje, kuri lėmė laimėjimą.
 5. Konkurso  prizo laimėtojas bus išrinktas atsitiktine tvarka iš konkurso laikotarpiu pirkusių nakvynę https://booking.vytautasmineralspa.lt/   bei rezervacijos laukelyje suvedusių kodą VMS0306.
 6. Laimėtojas bus skelbiamas 2019 m. balandžio 12 d. „Vytautas mineral SPA“ FACEBOOK paskyroje bei žaidimo puslapyje, o su laimėtoju susisieksime asmeniškai kontaktais, kuriuos dalyvis nurodė registracijos metu.
 7. Nepavykus susisiekti su žaidimo laimėtoju nurodytais kontaktais per 14 kalendorinių dienų nuo žaidimo laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą ir prizas grįžta į Konkurso prizų fondą.
 8. Konkurso dalyvis pretenduoja į teisę pasinaudoti  prizu tik po to, kai pasinaudos paslauga, kuri lėmė laimėjimą.
 9. Konkurse nedalyvauja rezervuojantys nakvynes telefonu, el. paštu arba per trečiųjų šalių svetaines.
 10. Konkurso dalyvis atšaukęs rezervaciją, lėmusią laimėjimą, netenka teisės į prizą, o prizas grįžta į „Vytautas mineral SPA“ prizų fondą.
 11. Konkurse dalyvauja tik apmokėtos rezervacijos bei su teisingai nurodytais kliento duomenimis: vardu, pavarde, telefono numeriu, bei el. paštu.
 12. Kontaktinių duomenų  pateikimas konkurso metu, nereiškia, kad duomenys bus naudojami rinkodaros tikslams. Kontaktiniai duomenys bus naudojami rezervacijai atlikti laimėtojui išrinkti, bei su juo susisiekti.
 13. Jei dalyvis pageidauja gauti „Vytautas mineral SPA“ naujienas, pasiūlymus bei sužinoti apie kitus konkursus, rezervacijos lauke turėtų uždėti varnelę, „prenumeruoti naujienas“. Šių pranešimų bus galima bet kada atsisakyti gautame laiške paspaudus „Unsuscribe“ arba parašęs el. paštu [email protected].
 14. Pastebėjusi sukčiavimo atvejus, UAB „SPA BIRŠTONAS“ pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš konkurso dalyvių sąrašo.
 15. Konkurso prizas į grynuosius pinigus ar kitas paslaugas nekeičiamas ir neperduodamas tretiesiems asmenims.
 16. Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti konkurso taisykles ar nutraukti žaidimą be jokio įspėjimo.
 17. Konkurse  negali dalyvauti UAB „SPA BIRŠTONAS“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
 18. Dėl papildomų klausimų, prašome kreiptis [email protected].
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku