Назад

Birštone įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ žinomus žmones sukvietė į šampano vakarėlį: atvyko ir broliai Lavrinovičiai su žmonomis

2023-08-02  |  19-00

Ramybės oazė, balansas tarp darbo ir poilsio, skanus maistas, tobulas oras – visa tai žinomiems Lietuvos žmonėms dovanojo Birštone įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“.

„Šampano“ vakarėlis – tokią temą šiais metais „Vytautas Mineral SPA“ pasirinko vasaros renginiui. Atvykę svečiai galėjo atsipūsti nuo darbų, pabėgti nuo miesto šurmulio, bei mėgautis prabangaus šampano burbuliukais, kokybiška muzika, skirtingais patiekalais.

Populiarus SPA viešbutis įsikūręs Birštone garsėja ne tik gražia aplinka, supančia ramybe, kiekvienas norintis pabėgti nuo rutinos ir pasinerti į nepamirštamą skonių, vaizdų ir pokalbių vakarą, pasilepinti veido, kūno procedūromis bei ritualais, pasinerti į skonių kelionę organizuojamose degustacinėse vakarienėse ar romantiškai pavakarieniauti a la carte restorane MOON.

Šio svarbaus renginio nepraleido ir portalo „Placer.lt“ įkūrėja, Lietuvos sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos vadovė Lina Nosevič. Ji pasakojo, kad „Vytautas Mineral SPA“ renginiai yra labai aktyvūs ir pasižymi, tuo, kad skiria didelį dėmesį savo svečiui.

„Renginiai aktyvūs, ieško įvairių ir įdomių priėjimų kaip rasti klientą nuo „B2C“ iki verslo – „B2B“. Jie visada pasistengia, parodo asmeninį dėmesį ir stengiasi pasiekti kliento širdį per pojūčius, skonį, įvairias procedūras ar kaip ir šiandien tokią aplinką“, – kalbėjo Lina.

Renginio vakarą atvyko ir daug gerai žinomų Lietuvos žmonių. Socialinių tinklų turinio kūrėja Inidė Jasnauskaitė kartu su sužadėtiniu Osvaldu atskleidė, kad šis SPA namai yra jų mėgstamiausi.

„Tai vienas mūsų populiariausių SPA viešbučių į kurį atvykstame. „Vytautas Mineral SPA“ turi puikią aplinką, kambarius, procedūras. Mėgstu lankytis baseinuose, saunose, ypač mėgstu įvyniojimus, bet kartais man patinka tiesiog pailsėti viešbučio kambaryje“ , – su šypsena teigė ji.

I. Jasnauskaitė pasakojo, kad čia taip pat sutiko Naujuosiuos metus ir tai buvo tobulas balansas tarp šventės ir poilsio.

 „Dalyvavome naujametiniame renginyje. Labai patiko, buvo geras balansas, nes vakare šventėme, o kitą dieną galėjome atsipūsti ir pailsėti savo kambaryje su chalatais“ , – sakė žinoma mergina.

Vakarėlio nepraleido ir baleto artistas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto primarijus – Nerijus Juška kartu su žmona Agne.

Nerijaus žmona Agnė pasakojo, kad kartu su šeima jie mėgsta keliauti po Lietuvą, todėl jiems svarbu, kad poilsio vieta būtų pritaikyta ir vaikams.

 „Daug keliaujame po Lietuvą, mėgstame ir kritiškai pažiūrėti į visus SPA, kuriuos lankome. „Vytautas Mineral SPA“ būtų mylimiausias ir tinkamiausias mūsų šeimai, kadangi ir žaidimų kambarys ir visos kitos erdvės pritaikytos vaikams, taip pat ir kambariai labai atitinka mūsų poreikius“ , – sakė ji.

 Pasidomėjus ar šeimai teko lankytis SPA organizuojamuose renginiuose jie teigė, kad tai pirmasis kartas, bet tikrai ne paskutinis.

 „Šiame renginyje pirmi metai, įspūdžiai puikūs, kadangi jau vaikai paaugo, tai galėsime ir mes sau leisti, kažkur apsilankyti“, – pridūrė Nerijus.


 Neseniai susituokę moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė ir viešbučio „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ vadovas Kai Schukowski šią vasarą daug laiko praleido užsienyje – šiltuosiuose kraštuose.

Tačiau pora teigė, kad geriausias poilsis vis tiek yra Lietuvoje ir dažniausiai jie renkasi būtent „Vytautas Mineral SPA“.

 „Ypatingai mėgstame atvykti čia šaltuoju metų laiku. Šį SPA viešbutį vertinčiau kaip geriausią Lietuvoje. Renkantis poilsį mums svarbiausia mus supanti aplinka, maistas, veiklos, atpalaiduojančios procedūros, ramybė. Visa tai čia ir randame“, – pasakojo žinoma moteris.

Šampano vakarėlyje pasirodė ir garsūs krepšininkai. Kšyštofas Lavrinovičius (43 m.) su žmona Tatjana ir Darjušas (43 m.) drauge su Edita. Broliai su žmonomis vakaro metu mėgavosi puikia muzika ir smagia kompanija. „Renginys buvo aukščiausio lygio, labai smagiai praleidome laiką. Daug juokėmės, šnekučiavomės su draugais. Didelį įspūdį paliko kokybiškas maistas ir gera muzika. Esame dėkingi organizatoriams už tokį renginį“, – renginio įspūdžiais dalijosi krepšininkai. D. Lavrinovičius pridūrė, kad atvykti į „Vytautas Mineral SPA“ nepavyksta taip dažnai kaip norėtųsi dėl didelio kiekio darbų, bet tik gavę proga kartu su šeima ištrūksta pailsėti ir pasimėgauti SPA malonumais.


Мы используем файлы cookie для обеспечения бесперебойной работы веб-сайта, повышения удобства просмотра и маркетинга. Просматривая, вы продолжаете соглашаться на сохранение куки. Подробнее о куки и как отказаться - Политика конфиденциальности.
Cогласен