Erdvus pagerintas dvivietis

Optimizmo suteikiantis kambarys gamtos apsuptyje.
Svečiai
2
Lova
2 m x 1,8 m
Kambario dydis
20 –24 kv. m
REZERVUOTI
Svečiai
2
Lova
2 m x 1,8 m
Kambario dydis
20 –24 kv. m

Tikras poilsis prasideda nuo pirmos minties – idėjos vykti į vienintelius Baltijos šalyse mineralų SPA namus „Vytautas Mineral SPA“. O visa kita – jau mūsų, SPA namų ekspertų komandos rankose. Atvykus jus pasitiks profesionalus ir malonus personalas, kuris atsakęs į visus kylančius klausimus palydės į laikinus namus – jūsų kambarį. Norėdami, kad kiekvienas mūsų svečias jaustųsi lyg namuose, būtent kambariams skyrėme išskirtinį dėmesį.

Kiekvienas mūsų svečias yra unikalus, kiekvienam poilsis ir estetika reiškia kitus dalykus, todėl pasirūpinome, kad kambariai būtų skirtingi ir tinkantys šiuolaikiškiems žmonėms: šeimoms, poroms, vienišiams, verslo pasaulio žmonėms. Be to, kiekvienas kambarys – tai dalis mineralų SPA patirties, mat kiekvieno kambario dušuose – mineralizuotas „Sofijos“ šaltinio vanduo, kad sveikatinimasis jus lydėtų kiekviename žingsnyje.

Išsirinkite sau labiausiai patinkantį kambarį ir leiskitės į poilsio, ramybės ir harmonijos oazę – mūsų komanda pasirūpins, kad jaustumėte kaip namuose: jaukiai, patogiai ir, svarbiausia, atsipalaidavę.

*„Vytautas mineral SPA“  kambariai yra skirtingų dizainų, faktiškas kambario apstatymas ir vaizdas gali skirtis nuo atvaizduotųjų nuotraukose.

*Kambariai svečiams parenkami atsitiktine tvarka priklausomai nuo užimtumo.


Į programą įskaičiuota:

  • Gydytojo/sveikatos priežiūros specialisto konsultacija;
  • *Pusryčiai;
  • Skaitykla;
  • Bevielis internetas;
  • Mineralinis vanduo.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Birštono kurorto mokestis (2 eurai asmeniui). Vaikams iki 18 metų mokestis nėra taikomas.
  • Pagal PVM įstatymo 20 str. 1 d. PVM paslaugos neapmokestinamos.

 

„Vytautas Mineral SPA“ pasilieka teisę keisti programos sudėtį ir trukmę.

Kiti kambariai
Pagerintas dvivietis
Šeimos / Mini liuksas
Liuksas
Mini dvivietis kambarys
Dvivietis kambarys
Jungiamasis kambarys
Prabangus liuksas
Pagerintas liuksas
Erdvus pagerintas dvivietis
REZERVUOTI
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku