Vaikų kambarys

Siekdami sukurti visai šeimai tinkamą poilsio oazę, „Vytautas Mineral SPA“ įrengėme vaikų kambarį. Tai erdvė, kurioje mažieji šeimos nariai galės rasti patinkančios veiklos, ugdyti kūrybiškumą, susirasti naujų draugų ir smagiai leisti laiką.

Mums svarbu, kad kiekvienas „Vytautas Mineral SPA“ svečias, nuo mažiausio iki didžiausio, jaustųsi atsipalaidavęs, mėgautųsi kiekviena akimirka ir laiką praleistų įsimintinai. Būtent dėl to kiekvienai šeimai siūlome ir užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams.

Nuo penktadienio iki sekmadienio, kol tėvai mėgaujasi SPA namų procedūromis, su vaikais užsiima prižiūrintis asmuo*, kuris mažiausiems veda edukacinio pobūdžio užsiėmimus, sportinę veiklą, kūrybines dirbtuves, šiltuoju sezonu vaikai mėgaujasi lauko pramogomis. Vyresnieji skatinami žaisti tenisą, važinėtis dviračiais ar paspirtukais  Žvėrinčiaus miške.

Mažuosius šeimos narius taip pat kviečiame lankytis ir skaitykloje, kur rodome vaikams tinkamus filmukus.

*Paslauga kainuoja papildomai. 1val – 3€. Maloniai kviečiame teirautis registratūroje.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku