Grįžti atgal

Fizinio aktyvumo erdvė

Reguliarus fizinis krūvis yra tiesiogiai siejamas su saugesniu, sveikesniu ir ilgesniu gyvenimu. Fizinė veikla skatina kaulų ir raumenų augimą, padeda išlaikyti/atstatyti tinkamą laikyseną, lavina judesių koordinaciją ir pusiausvyrą, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, virškinimo sistemos darbą. Be to, geresnė sveikata ir grūdinimasis gerina emocinę būseną bei didina pasitikėjimą savimi.
Kad poilsiaudami „Vytautas Mineral SPA“ nenutoltumėte nuo savo kasdienės rutinos, kurioje tikime yra laiko ir sportui, kviečiame sportuoti fizinio aktyvumo erdvėje.
Treniruoklių salė – skirta intensyviai kalorijas deginančioms kardio ir kūną stangrinančioms jėgos bei raumenų tonusą gerinančioms treniruotėms.
Kineziterapijos salė – skirta vidinių raumenų treniruotėms, kurios stiprina kūną ir gerina savijautą.
Šiose salėse drąsiai sportuokite individualiai arba rezervuokite treniruotes su kineziterapeutais.

Kiekvieną dieną viešbučio svečius kviečiame į grupines mankštas – treniruotes baseine ir gryname ore.


9:00 - 9:30 val. rytmečio mankšta baseine
Mankštos trukmė 30 min. Ši žemo - vidutinio intensyvumo treniruotė drungname vandenyje padės pabusti, išjudinti sąnarius, ištiesti nugarą bei pradėti dieną žvaliai. Grupinė treniruotės tinka tiek aktyviai sportuojantiems, tiek rečiau sportuojantiems, taip pat tinka ir vyresnio amžiaus svečiams.

17:00- 17:45 ėjimas su žygio lazdomis bei gamtos pažinimas

Gyvendami miestuose, turime mažiau sąlyčio su gamta, kuria džiaugėsi vyresnės kartos atstovai. O kaip žinia, gamta teigiamai veikia psichinę ir fizinę raidą. Labai rekomenduojama skirti laiko ir tiesiog išeiti į lauką, į gamtą ir stebėti bei pasidžiaugti natūraliais gamtos reiškiniais.

  • Žmonės, kurie turėjo galimybę augdami praleisti daugiau laiko gamtoje jaučiasi sveikesni, laimingesni ir turi daugiau išminties.
  • Įrodyta, kad vaikai žaisdami gamtoje, nebijodami griūti, išsipurvinti, įgyja atsparumo aplinkai, ugdo pasitikėjimą, kūrybingumą, užauga savarankiškesni ir rečiau pasireiškia elgsenos sutrikimai, depresija.

Šiltuoju metų laiku mūsų svečius kviečiame į nemokamas kompleksines treniruotes, suderintas su šiaurietišku ėjimu bei pabūvimu gamtoje.   

45 min. aktyvi treniruotė, vedama mūsų profesionalių kineziterapeutų, kurios metu suaktyvinsite visą kūną, tikslingu dėmesingumu skirsite laiko sau, atkursite  ryšį su gamta.  Tai yra pagrindas mūsų gerai sveikatai ir natūraliausias būdas įveikti stresą ir nerimą.

  • Šiai treniruotei būtina išankstinė rezervacija viešbučio registratūroje. 
  • Užsiregistravusius treniruotei kviečiame 16:55 val. susirinkti viešbučio vestibiulyje. 
  • Rekomenduojame svečius pasirūpinti patogia laisvalaikio apranga bei avalyne.
  • Esant blogam orui, treniruotės vyks fizinio aktyvumo salėje M16


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku