Grįžti atgal

Fizinio aktyvumo erdvė

Reguliarus fizinis krūvis yra tiesiogiai siejamas su saugesniu, sveikesniu ir ilgesniu gyvenimu. Fizinė veikla skatina kaulų ir raumenų augimą, padeda išlaikyti/atstatyti tinkamą laikyseną, lavina judesių koordinaciją ir pusiausvyrą, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, virškinimo sistemos darbą. Be to, geresnė sveikata ir grūdinimasis gerina emocinę būseną bei didina pasitikėjimą savimi.
Kad poilsiaudami „Vytautas Mineral SPA“ nenutoltumėte nuo savo kasdienės rutinos, kurioje tikime yra laiko ir sportui, kviečiame sportuoti fizinio aktyvumo erdvėje.
Treniruoklių salė – skirta intensyviai kalorijas deginančioms kardio ir kūną stangrinančioms jėgos bei raumenų tonusą gerinančioms treniruotėms.
Kineziterapijos salė – skirta vidinių raumenų treniruotėms, kurios stiprina kūną ir gerina savijautą.
Šiose salėse drąsiai sportuokite individualiai arba rezervuokite treniruotes su kineziterapeutais.

Kiekvieną dieną viešbučio svečius kviečiame į grupines mankštas – treniruotes salėje ir baseine.


9:00 - 9:30 val. rytmečio mankšta baseine
Mankštos trukmė 30 min. Ši žemo - vidutinio intensyvumo treniruotė drungname vandenyje padės pabusti, išjudinti sąnarius, ištiesti nugarą bei pradėti dieną žvaliai. Grupinė treniruotės tinka tiek aktyviai sportuojantiems, tiek rečiau sportuojantiems, taip pat tinka ir vyresnio amžiaus svečiams.

16.00 – 16.45 „Pabudink kūną“ treniruotė (sporto salė M16).
Treniruotės trukmė 45 min. Šioje treniruotėje svečiai gali mankštintis su kojinėmis, sportinė avalynė nėra būtina. Treniruotė yra žemo - vidutinio intensyvumo. Pratimai atliekami ant jogos kilimėlių, naudojant elastines gumas, gimnastinius kamuolius, pakilas („stepus“), jogos kaladėles, kineziterapines lazdas, pilateso kamuoliukus. Treniruotės metu taikomi balanso, pusiausvyros pratimai, stiprinami nugaros ir pilvo preso raumenys, atliekami funkciniai tempimo pratimai. Treniruočių metu siekiama didinti prarastas judesių amplitudes, gerinti raumenų paslankumą, didinti raumenų jėgą, ištvermę, gerinti raumenų tonusą.
Grupinė treniruotės tinka tiek aktyviai sportuojantiems, tiek rečiau sportuojantiems, taip pat tinka ir vyresnio amžiaus svečiams.

17:00 -17:30 val. vakaro mankšta baseine
Mankštos trukmė 30 min. Šios žemo - vidutinio intensyvumo treniruotės metu stiprinamas viso kūno raumenynas, aktyvinamas sąnarių mobilumas.
Šios treniruotės tinka tiek aktyviai sportuojantiems tiek mažą fizinį aktyvumą ar visai jo neturintiems bei vyresnio amžiaus svečiams.Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku