Grįžti atgal

Fitness erdvė

„Vytautas mineral SPA“ Fitness erdvė sukurta taip, kad būtų pasiekti geriausi kūno stiprinimo ir stangrinimo rezultatai.

Treniruoklių salė skirta intensyviai kalorijas deginančioms cardio ir kūną stangrinančioms jėgos bei raumenų tonusą gerinančioms treniruotėms.

Kineziterapijos salė – skirta vidinių raumenų treniruotėms, kurios stiprina kūną ir gerina savijautą.


Kiekvieną dieną viešbučio svečius kviečiame į grupines mankštas/ treniruotes.


9:00 - 9:30 val. rytmečio mankšta baseine 

Mankštos trukmė 30 min. Ši žemo - vidutinio intensyvumo treniruotė drungname vandenyje padės pabusti, išjudinti sąnarius ištiesti nugarą bei pradėti dieną žvaliai.

Šios treniruotės tinka tiek aktyviai sportuojantiems tiek mažą fizinį aktyvumą ar visai jo neturintiems ar vyresnio amžiaus svečiams.


16.00 – 16.45 „Pabudink kūną“ treniruotė (sporto salė M16). 

Treniruotės trukmė 45 min. Šioje treniruotėje svečiai gali mankštinis su kojinėmis, sportinė avalynė nėra būtina. Treniruotė yra žemo- vidutinio intensyvumo. Pratimai atliekami ant jogos kilimėlių, naudojant elastines gumas, gimnastinius kamuolius, stepus, jogos kaladėles, kineziterapines lazdas, pilates kamuoliukus. Treniruotės metu taikomi balanso, pusiausvyros pratimai, stiprinami nugaros  ir pilvo preso raumenys, atliekami funkciniai tempimo pratimai. Treniruočių metu siekiama didinti prarastas judesių amplitudes, gerinti raumenų paslankumą, didinti raumenų jėgą, ištvermę, gerinti raumenų tonusą. Šios treniruotės tinka tiek aktyviai sportuojantiems tiek mažą fizinį aktyvumą ar visai jo neturintiems ar vyresnio amžiaus svečiams.


17:00 -17:30 val. vakaro makšta baseine

Mankštos trukmė 30 min.  Šios žemo - vidutinio intensyvumo treniruotės metu stiprinamas viso kūno raumenynas, aktyvinamas sąnarių mobilumas.

Šios treniruotės tinka tiek aktyviai sportuojantiems tiek mažą fizinį aktyvumą ar visai jo neturintiems ar vyresnio amžiaus svečiams. Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku