Gamtos sukurtas gyvybingumo eliksyras

„Sofijos“ šaltinis, esantis šalia „Vytautas Mineral SPA“, Birštono žemių gelmėse buvo atrastas dar 1960 metais, o jo vanduo jungia net 70 skirtingų elementų mineralus. Šis šaltinis savo gerosiomis savybėmis gali būti lyginamas su Negyvosios jūros vandeniu – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos, jaunystės, gyvybingumo eliksyras.

Birštone nuo 1924 metų išgaunamas mineralinis vanduo, šiandien žinomas „Vytauto“ pavadinimu, šį vardą gavo Vytauto Didžiojo garbei, paminint kunigaikščio 500 mirties metines. „Vytautas Mineral SPA“ priklausantis šaltinis „Sofijos“ vardu vadinamas siekiant išlaikyti istorijos tęstinumą – Sofija buvo vienturtė Vytauto Didžiojo dukra.

Įkvepia pokyčiams

Dėl išskirtinių šaltinio savybių, po poros dienų SPA namuose, kur „Sofijos“ mineralinis vanduo lydi kiekviename žingsnyje, nurimsta protas ir kūnas, žmogus jaučiasi paniręs į ramybės būseną, atradęs vidinę harmoniją, todėl grįžęs į įprastą gyvenimo ritmą gali nuveikti kur kas daugiau.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku