Erdvės darbui

„Vytautas Mineral SPA“ – tai ne tik SPA namai poilsiaujantiems. Svečių patogumui pritaikėme  daugybę erdvių ir tiems, kurie trokšta pakeisti darbo aplinką ar rengti įvairaus dydžio verslo susitikimus išskirtinėje, estetiškoje, modernioje aplinkoje.

Kurdami „Vytautas Mineral SPA“ galvojome apie šiuolaikinį žmogų – tą, kuris dažnai skuba, patiria stresą ir įtampą, ne visada randa laiko sau ir savo sveikatai. Mūsų erdvės darbui – tai sprendimai tiems, kas nori derinti darbą su atgaiva, išlaisvinti kūrybiškumą pasinėrus į mineralizuotą vandenį, kvėpuoti tyru pušynų oru ar unikalioje aplinkoje sustiprinti verslo santykius.

Išsimiegoję estetiškuose ir darbo poreikiams pritaikytuose kambariuose bei apsilankę tonizuojančioje rytinėje mankštoje, baseinuose ir pirtyse, galėsite pasimėgauti gardžiais ir sočiais mineralizuotais švediško stalo tipo ar „Vytauto“ pusryčiais. Po puikios dienos pradžios darbams motyvuos išskirtinės erdvės: darbui pritaikyti liukso bei pagerinto liukso tipo kambariai, kuriuose patogiai telpa iki 8 žmonių,  o jei komandoje žmonių daugiau – galite rinktis iki 60 žmonių talpinančią skaityklą ar konferencijų salę, kurioje patogiai dirbti gali iki 150 žmonių. Dirbantys po vieną – patogiai jausis mini liukso tipo ar aukštesnės klasės kambariuose bei skaitykloje.

Išbandykite darbą kitaip!

Kartu su mentore Aušra Bijaminiene kviečiame į programą  „CEO PITSTOP at Vytautas Mineral SPA“ pailsėti, pasikrauti ir atrasti. Plačiau>>>


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku