Natūralių mineralų pripildyti baseinai

Besisvečiuojantiems „Vytautas Mineral SPA“ baseinų ir pirčių erdvė atvira nuo 8:00 val. ryto iki 22:00 val. vakaro.

Jūsų malonumui skirtas 20 metrų ilgio sporto baseinas, kineziterapijos užsiėmimai vandens erdvėje, daugiavietė sūkurinė vonia, mineralinio vandens baseinas su povandeniniais masažo purkštukais, krentančio vandens kaskada-kobra ir kiti baseino malonumai.

Duris atvėrė ir garinė, Vytauto, Himalajų bei Žolelių pirtys. Turbūt žinote, kad jų garai iš mineralizuoto vandens. Malonumo, sveikatinimosi ir išskirtinumo kombinacija.


Kasdien 9.00 ir 17.00 val. didžiajame, plaukimo baseine vyksta rytmečio ir vakaro mankštos. Viešbučio svečiams nemokama. Registracijos nereikia. Treniruotės trukmė 30 min.

Vandenyje sportuoti malonu bei linksma, treniruočių metu taip nepavargstama, kaip sportuojant sporto salėje, nors vandenyje krūvį patiria visas kūnas. Dėl vandens sukuriamo pasipriešinimo pratimai vandenyje atliekami keturis kartus lėčiau. Tokiu būdu raumenys bei sąnariai nejaučia tokios apkrovos kokią jaustų sporto salėje. Vandens aerobika tinka sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, nes aerobikos vandenyje metu yra stimuliuojama kraujotaka, gerinama smegenų veikla, padedama lengviau pasisavinti deguonį, normalizuojamas kraujo spaudimas, ypač naudinga sergantiems cukriniu diabetu, mankštinantis yra sumažinamas cukraus kiekis kraujyje, gaminasi “laimės” hormonas. Vandens aerobikos mankšta rekomenduojama besilaukiančioms moterims, mankštos metu stiprinami dubens, pilvo ir nugaros raumenys. Vandens aerobika sumažina stuburo įtampą. Stuburas išsitempia ir išsitiesia. Ypač naudinga tiems, kurie skundžiasi nugaros skausmais.


Sveiki sugrįžę į baseinų ir pirčių teritoriją, kurioje pusiausvyrą atgauna kiekvieno svečio protas, siela ir kūnas!

„Vytautas Mineral SPA“ baseinai ir pirtys  – tai mineralų šaltinis jūsų organizmui. Dauguma baseinų čia – mineralizuoti, tad mėgaudamiesi vandens procedūromis ne tik atpalaiduosite savo kūną, bet ir prisotinsite organizmą Baltijos regione garsaus „Sofijos“ šaltinio mineralais. Be to, siūlome jums išskirtines pirtis – garinę, „Vytauto“, „Himalajų“ bei „Žolelių“, kuriose garai – taip pat iš mineralizuoto vandens.

Ši baseinų ir pirčių erdvė padės atpalaiduoti įsitempusį kūną ir protą, tonizuos bei sveikatins mineralinėmis medžiagomis bei džiugins itin patogiai, estetiškai ir šiuolaikiškai įrengtomis erdvėmis.


Natūralių mineralų pripildyti baseinai

Mineralinio vandens baseinas su povandeniniais masažo purkštukais ir krintančio vandens kaskada-kobra. Vandens temperatūra 29 laipsniai.

20 m. ilgio sporto baseinas. Dviejų takelių. Vandens temperatūra 26-29 laipsniai.

Sūkurinė vonia su 26 sėdimomis ir 7 gulimomis vietomis. Vandens temperatūra 38 laipsniai.

Vaikų (iki 7 m.) baseinas su fontanėliais. Vandens temperatūra 32 laipsniai.


DĖMESIO! Pirčių ir baseinų erdvėje chalato keitimo mokestis - 5 Eur.


Baseinų ir pirčių erdvės darbo laikas:

I – VII 8:00 val. – 22:00 val.


Pastaba: vaikai iki 12 metų nuo 20:00 val. į baseinų ir pirčių zoną – neįleidžiami.


Baseinų bei pirčių kainų kalendorių rasite čia.


Pastaba:  „Vytautas mineral SPA“ baseinų bei pirčių lankytojai, ne viešbučio svečiai, privalo su savimi turėti bei pateikti galiojantį asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Taip pat, SPA centro registratūroje užpildyti sutikimo formą, kurioje privalo nurodyti savo asmens dokumento numerį  ir patvirtinti, kad yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis bei įsipareigoja jų laikytis. Už taisyklių pažeidimą svečiui gali būti taikoma sutartinė atsakomybė.  

Kainoraštis

Baseinų ir pirčių kainos ne viešbučio svečiams
Suaugusiems nuo 14 m:
I-IV
Neribotas apsilankymas
29 €*
V-VII ir kalendoriuje raudonai nurodytomis dienomis
Neribotas apsilankymas
39 €*
Vaikams:
Iki 4 m.
Nemokamai
4 iki 14 m. I-IV
Neribotas apsilankymas
15 €*
4 iki 14 m. V-VII bei kalendoriuje raudonai nurodytomis dienomis
Neribotas apsilankymas
20 €*
Baseinų ir pirčių abonementai:
Vytautas mineral SPA pasilieka teisę keisti kainodarą bei kitas sąlygas.
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku