Natūralių mineralų pripildyti baseinai

Mieli svečiai,

Svarbi informacija planuojantiems poilsį „Vytautas Mineral SPA“  skelbiama ir nuolat atnaujinama čia>>>.

Karantino laikotarpiu vandens erdvėje vyksta (1val.) terpiniai užsiėmimai tik viešbučio svečiams.

GALIMYBIŲ PASAS atveria daugiau galimybių ir „Vytautas Mineral SPA“. Persirgusiems, pasiskiepijusiems ar pasidariusiems testą, su GALIMYBIŲ PASU vandens erdvėje – papildomas laikas kasdien 8:00 – 10:00 val., o nuo 06.04 d. ir 16:00 – 18:00 val.


Kineziterapija vandens erdvėje

Karantino metu vandens erdvėje vyksta kineziterapijos užsiėmimai.  Siekiant užtikrinti pilnavertę, saugią kineziterapijos ir hidroterapijos paslaugų kokybę, visa vandens erdvė suskirstyta į  skirtingas erdves.  Užsiėmimai vyksta laikantis „COVID burbulo“ principo, kai kartu vienoje erdvėje gali būti tik tos pačios šeimos nariai. 

Kineziterapiniai užsiėmimai vandenyje susideda iš 7 etapų, kurių kiekvienas įgyvendinamas skirtingose erdvėse. Etapų trukmė ir intensyvumas priklauso nuo svečio fizinių savybių ir poreikių, nustatomų apklausos ir apžiūros metu:

 • Apšilimas (5 – 15 min.);
 • Lankstumo ir judesių amplitudės gerinimas (5 – 15 min.); 
 • Stabilumo ir raumenų jėgos didinimas (5 – 15 min.); 
 • Ištvermės treniravimas (15 – 20 min.);
 • Koordinacijos, pusiausvyros ir propriorecepcijos lavinimas (5 – 15 min.);
 • Funkcinis aktyvumas;
 • Nusiraminimas (5 – 15 min.).

Terapiniai užsiėmimai vandenyje susideda iš šių procedūrų:

 • Individualūs užsiėmimai vertikalioje vonioje. Tai  gydomoji procedūra, kurios metu vandenyje atliekami stuburo ir sąnarių tempimo pratimai. Vertikalios vonios procedūros esmė – stuburo tempimas fiziniais pratimais, atliekamais šiltame vandenyje su savo kūno svoriu ir su specialiais įrengimais (trikampiais) (svečiui pageidaujant).
 • Vandens aerobikos užsiėmimai. Tai treniruotė vandenyje, skirta sustiprinti raumenis, aktyvinti kraujotaką ir medžiagų apykaitą, didinti ištvermę (svečiui pageidaujant).
 • Pulsuojančių vandens srovių terapija hidromasažo erdvėje, kurioje yra daug skirtingų tipų pulsuojančių vandens srovių, dušų bei kaskadų. Ši procedūra teigiamai veikia organizmą, stimuliuoja medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką ir gerina imunitetą.
 • Laisvo plaukimo baseino erdvė su natūraliu mineraliniu vandeniu padeda atpalaiduoti raumenis, palengvina sąnarių judesius.
 • Šilto vandens perlinė – sūkurinė vonia mažina raumenų sąstingį, suaktyvina kraujotaką, atpalaiduoja kūną ir mintis.
 • Infraraudonųjų spindulių šilumos terapija - gydomosios ir sveikatinimo procedūros, kai organizmas yra veikiamas šilumos šaltinio skleidžiamais infraraudonaisiais spinduliais ir kontroliuojama santykine drėgme. Spinduliai prasiskverbia giliai į kūno audinius, skatina medžiagų apykaitą ir kraujotaką. 
 • Kneipp‘o refleksoterapinis takas – pėdų refleksoterapija turi didelį potencialą gydant miego sutrikimus, padeda sumažinti migrenos sukeltus simptomus. Šio pasivaikščiojimo metu masažuojama ne tik pėdų oda ar raumenys, bet ir stimuliuojami itin giliai glūdintys taškai, kurie yra ypač svarbūs bendrai kūno būklei.
 • Škotiško (kontrastinio) dušo terapija – veiksminga priemonė, stiprina imuninę sistemą, veikia profilaktiškai prieš peršalimo ligas.


„Vytautas Mineral SPA“ baseinai ir pirtys  – tai mineralų šaltinis jūsų organizmui. Dauguma baseinų čia – mineralizuoti, tad mėgaudamiesi vandens procedūromis ne tik atpalaiduosite savo kūną, bet ir prisotinsite organizmą Baltijos regione garsaus „Sofijos“ šaltinio mineralais. Be to, siūlome jums išskirtines pirtis – „Vytautas“, „Himalajų“ bei „Žolelių“, kuriose garai – taip pat iš mineralizuoto vandens.

Ši baseinų ir pirčių erdvė padės atpalaiduoti įsitempusį kūną ir protą, tonizuos bei sveikatins mineralinėmis medžiagomis bei džiugins itin patogiai, estetiškai ir šiuolaikiškai įrengtomis erdvėmis.


Natūralių mineralų pripildyti baseinai

Mineralinio vandens baseinas su povandeniniais masažo purkštukais ir krintančio vandens kaskada-kobra. Vandens temperatūra 29 laipsniai.

20 m. ilgio sporto baseinas. Dviejų takelių. Vandens temperatūra 26-29 laipsniai.

Sūkurinė vonia su 26 sėdimomis ir 7 gulimomis vietomis. Vandens temperatūra 38 laipsniai.

Vaikų (iki 7 m.) baseinas su fontanėliais. Vandens temperatūra 32 laipsniai.


Baseinų ir pirčių erdvės darbo laikas:

I – 9:00 val. – 22:00 val.

II – VII 8:00 val. – 22:00 val.

Pastaba: vaikai iki 12 metų nuo 20:00 val. į baseinų ir pirčių zoną – neįleidžiami.

Baseinų bei pirčių kainų kalendorių rasite čia.


Pastaba:  „Vytautas mineral SPA“ baseinų bei pirčių lankytojai,  ne viešbučio svečiai, privalo su savimi turėti bei pateikti galiojantį asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Taip pat, SPA centro registratūroje užpildyti sutikimo formą, kurioje privalo nurodyti savo asmens dokumento numerį  ir patvirtinti, kad yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis bei įsipareigoja jų laikytis. Už taisyklių pažeidimą svečiui gali būti taikoma sutartinė atsakomybė.  


Kainoraštis

Baseinų ir pirčių kainos ne viešbučio svečiams
Suaugusiems nuo 14 m:
I-IV
Neribotas apsilankymas
29 €*
V-VII bei kalendoriuje raudonai nurodytomis dienomis
Neribotas apsilankymas
39 €*
Vaikams:
Iki 4 m.
Nemokamai
4 iki 14 m. I-IV
Neribotas apsilankymas
15 €*
4 iki 14 m. V-VII bei kalendoriuje raudonai nurodytomis dienomis
Neribotas apsilankymas
20 €*
Baseinų ir pirčių abonementai:
Baseinų bei pirčių erdvės abonementas galiojantis visomis dienomis
12 apsilankymų
369 €
Baseinų bei pirčių erdvės abonementas galiojantis I-IV
12 apsilankymų
279 €
Vytautas mineral SPA pasilieka teisę keisti kainodarą bei kitas sąlygas.
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku