Natūralių mineralų pripildyti baseinai

„Vytautas Mineral SPA“ baseinai ir pirtys  – tai mineralų šaltinis jūsų organizmui.  Svečiams baseinų ir pirčių erdvė atvira nuo 8:00 val.  iki 22:00 val.* tad kviečiame jus pasimėgauti estetiška, šiuolaikiškai įrengta erdve bei sveikatintis mineralais.

Jūsų malonumui –  dviejų takelių baseinas, kuriame 9.00 ir 17.00 val.  vyksta rytmečio ir vakaro mankštos.**. Daugiavietė sūkurinė vonia, mineralinio vandens baseinas su povandeniniais masažo purkštukais, krentančio vandens kaskada-kobra, vaikų (iki 7 m.) baseinas su fontanėliais ir kiti baseino malonumai. Taip pat kviečiame pasimėgauti skirtingomis pirtimis ir saunomis.


Svarbi informacija:

  • *Vaikai iki 12 metų įleidžiami iki 20:00 val.  Nuo 20:00 val. - laikas suaugusiems. 
  • **Mankštos viešbučio svečiams – nemokamos. Seanso trukmė –  30 min. Registracijos reikia.
  • Pirčių ir baseinų erdvėje chalato keitimo mokestis - 5 Eur

 

Pastaba: 

  •  „Vytautas mineral SPA“ baseinų bei pirčių lankytojai, ne viešbučio svečiai, privalo su savimi turėti bei pateikti galiojantį asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Taip pat, SPA centro registratūroje užpildyti sutikimo formą, kurioje privalo nurodyti savo asmens dokumento numerį  ir patvirtinti, kad yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis bei įsipareigoja jų laikytis. Už taisyklių pažeidimą svečiui gali būti taikoma sutartinė atsakomybė.  
  • Jeigu planuojate atvykti tik į baseinų ir pirčių erdvę, rekomenduojame pasitikslinti dėl darbo laiko bei užimtumo tel. +370 672 31136.


„Vytautas Mineral SPA“ atsakingai laikosi Lietuvos  higienos normų, skirtų baseinų bei pirčių erdvėms.

Kainoraštis

Baseinų ir pirčių kainos ne viešbučio svečiams
Suaugusiems nuo 14 m:
I-IV
Neribotas apsilankymas
29 €*
V-VII ir kalendoriuje raudonai nurodytomis dienomis
Neribotas apsilankymas
39 €*
Vaikams:
Iki 4 m.
Nemokamai
4 iki 14 m. I-IV
Neribotas apsilankymas
15 €*
4 iki 14 m. V-VII bei kalendoriuje raudonai nurodytomis dienomis
Neribotas apsilankymas
20 €*
Baseinų ir pirčių abonementai:
Vytautas mineral SPA pasilieka teisę keisti kainodarą bei kitas sąlygas.
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku