Konferencijos

„Vytautas Mineral SPA“ – puiki vieta renginiams bei verslo susitikimams. Konferencijų metu čia ne tik galėsite semtis įkvėpimo iš ramybe alsuojančios gamtos, bet ir mėgautis  užkandžiais bei restorano šefo Dariaus Dabrovolsko vadovaujamos komandos ruošiamais pietumis ar vakariene,  restoranuose  MOON bei SUN Gastrobar&Lounge, kvėpuoti grynu, mineralų prisotintu oru, pertraukų metu – atsipalaiduoti baseinų bei pirčių erdvėje, pasimėgauti SPA procedūromis.  

„Vytautas Mineral SPA“ įrengtos  266 kvadratinių metrų modernios transformuojamo patalpos, talpinančios apie 150 svečių bei atitinkančios aukščiausius komforto bei aptarnavimo standartus. Mažesnės grupės jaukiai įsikurs liukso klasės kamabriuose arba kupolo formos skaitykloje. Plačiau skiltyje „Erdvės darbui“. Užkandžius kavos pertraukėlėms siūlome rinktis iš užkandžių meniu.


Lentelėje pateikiama informacija apie sales.Pavadinimas


Plotas/kv.m.


Kaina/ €
Salės išdėstymas bei talpinamas svečių skaičius
Teatras Klasė U – forma Kvadratas Priėmimas
Harmonija
79 190 80 40 30 35 80
Energija 72 190 40 30 25 30 50
Bendra salė 151 380 135 70 - - 130
Holas prie salės 115 Įskaičiuota į salės kainą - - - - -


Esame lankstūs, vertiname kiekvieną klientą, įsiklausome į poreikius ir pateikiame geriausią pasiūlymą. 

Jūsų užklausų laukiame el. p. [email protected] |  tel. +370 600 62034

Taip pat kviečiame užpildyti žemiau esančią formą.

 

Forma išsiųsta sėkmingai.

Užpildykite formą

Jūsų vardas
El. paštas
Telefonas
Jūsų žinutė...
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku