Skaitykla

„Vytautas Mineral SPA“ komanda, galvodama apie šiuolaikinį  žmogų ir suprasdama jo poreikius, antrame pastato aukšte įrengė kupolo formos skaityklą, kurioje svečiai, gali skaityti, žaisti stalo žaidimus, ši erdvė tinkama norintiems dirbti ar kurti tyloje, neįprastoje  bei įkvepiančioje aplinkoje. Vytautas mineral SPA  skaitykla –  tai unikali vieta, su neįprasta akustika bei vaizdais –  pažiūrėjus į kupolo formos  lubas pamatysite įspūdingus žinomo tapytojo, „Art Vilnius“  laimėtojo Petro Lincevičiaus kartu su komanda nutapytus piešinius, kurie nukelia į mėnulį.

Nedažnai susimąstome, jog atvykę į SPA greta sveikatinimosi programų, galime ir šviežesniu protu imtis darbų, kuriuos darome kasdien ar kuriems neturime laiko įtemptoje dienotvarkėje. Pabėgimas iš įprastos kasdienybės dažnai nustebina – atsipalaiduojame, pasisemiame įkvėpimo ir greičiau bei kokybiškiau atliekame norimus darbus. Tad kviečiame išbandyti ne tik mūsų SPA namus, bet ir erdves kūrybai bei darbui – esame tikri, kad kvėpuodami mineralizuotu vandeniu bei mėgaudamiesi aplinkos harmonija efektyviai bei maloniai pasieksite norimų rezultatų.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku