„Vytautas Mineral SPA“ restoranas

Šiame restorane veikia švediško stalo tipo maitinimo sistema, o daugelis patiekalų gaminama mineralizuotame vandenyje. Galima teigti, kad tai – vienas geriausių švediško maitinimo tipo restoranų Lietuvoje, kuriam vadovauja Lietuvoje žinomas Lietuvos nacionalinės šefų rinktinės narys, šefas Darius Dabrovolskas. 

Restorane patiekiamame valgiaraštyje – gausu salotų, garuose virto maisto, daugybė pasirinkimų alergiškiems ir tam tikrų maisto produktų netoleruojantiems žmonėms. 

Šeštadieniais „Vytautas Mineral SPA“ restorane vyksta muzikos vakarai.


„Vytautas Mineral SPA“ šefas kartu su komanda, ruošdami maistą svečiams, atrenka pačius kokybiškiausius ir sveikiausius vietos ūkininkų produktus, kone kiekviename gaminimo žingsnyje naudoja mineralines medžiagas bei kuria svečių gomurį maloninančius skonių derinius. Didžiausias „Vytautas Mineral SPA“ restoranų maisto išskirtinumas – produktai praturtinami „Sofijos“ šaltinio mineralais, kurie aprūpina organizmą gyvybiškai svarbiomis mineralinėmis medžiagomis, o patiekalai ruošiami vadovaujantis amžių išmintimi ir naujausiais sveikos mitybos tyrimais paremta maisto kultūra.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku