Ypatingų mineralų SPA namai

„Vytautas Mineral SPA“ – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Tai ne šiaip SPA kurortas – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi ir verta grįžti. Leidžiantiems laiką su šeima, draugais ar po vieną, poilsiaujant ar dirbant, norint visiškai atitrūkti nuo kasdienybės – SPA namai siūlo aukščiausios klasės kambarius, estetiškas, stilingas erdves poilsiui ir darbui, ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio.  Viename didžiausių šalies regioninių parkų, prie 65 kilometrus besidriekiančių Nemuno kilpų įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ – tai šiandieninio žmogaus poreikius atliepianti sveikatinimosi, poilsio ir laiko leidimo su artimaisiais vieta.

Naudodamiesi per šimtmetį sukaupta visiems gerai žinomo „Vytauto“ mineralinio vandens, „Birštono mineralinių vandenų“ bei Birštono mieste buvusių gydyklų patirtimi, iš skirtingos mineralizacijos gręžinių išgauname aktyviuosius mineralus. Jais norime dalintis su visais – dėl to ne tik kuriame natūralų mineralinį vandenį „Vytautas“, „Akvilė“ bei „Birutė“, bet ir kviečiame į išskirtinius SPA namus kiekvieną, norintį pasinaudoti natūralių, išskirtinai lengvai įsisavinamų mineralų nauda organizmui.

Įkvepia pokyčiams

164 kambarių viešbutis, mineralų baseinai bei pirtys, du 150 žmonių talpinantys konferencijų centrai, du natūralaus maisto restoranai, lauko terasa, SPA, sporto bei reabilitacijos centras, šiuo metu želdinamas ir ruošiamas kvapų sodas bei paplūdimys – visa tai sukurta tam, kad visi svečiai poilsio metu pajustų balansą ir ilsėdamiesi prisotintų organizmo ląsteles „Sofijos“ mineralais.

Išskirtiniai SPA namai kiekvienam, norinčiam patirti natūralių, išskirtinai lengvai įsisavinamų mineralų naudą organizmui.

Mums svarbu, kad kiekvienas svečias „Vytautas Mineral SPA“ jaustųsi  patogiai, maksimaliai atsipalaidavęs ir ištrūkęs iš kasdienybės – todėl nuolat kuriame inovatyvius mineralų pritaikymo būdus bei šiuolaikinio žmogaus poreikius atliepiančias individualias mineralų įsisavinimo formas.


Ypatingi Mineralai
Teigiamos Emocijos
Tobulas Poilsis
Judesio terapija
SPA Malonumai
Diagnostika
Individualizuotos Programos
Subalansuota Mityba
method
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku