Grįžti atgal

Druskų kambarys – geriau nei, bet kokie vaistai

2020-01-28  |  15-36

Nuolat kintanti temperatūra, drėgmė bei nuolatinė šiluma skatina plisti įvairius virusus. Todėl norint sustiprinti organizmą reikia poilsio - Birštono kurortas tam puiki vieta. Gydomosios procedūros, įvairūs kraujotaką skatinantys masažai, druskų kambarys,  inhaliacijos su eteriniais aliejais ar propoliu ir naudingų mineralų praturtintas vanduo bei maistas – siūlomos priemonės, skatinančios kokybišką poilsį bei stiprinančios imunitetą. Druskų kambarys – šaltojo sezono „must have“.

Druskų kambarys – itin svarbi profilaktinė priemonė nuo itin palankių sąlygų peršalimo ligoms net tokią netradiciškai šiltą žiemą. Visuomenėje dar sklando neteisingos nuomonės šmėkla, kad druska tinkama tik valgio gardinimui ir stresą mažinančioms bei atpalaiduojančioms vonioms. Vis dažniau druska pasitelkiama tekančiai nosiai ar gerklės perštėjimui mažinti. Jeigu naudojant druskos tirpalo skalavimo procedūras jaučiame pagerėjimą, įsivaizduokite, kokį poveikį sveikatai turi haloterapija, arba dar žinoma kaip  –  druskų kambarys įkurdintas „Vytautas mineral Spa“ sveikatinimo erdvėje. Kam būtina druskų kambario procedūra?

Kas yra haloterapija? Patalpa, kuri yra visa nuklota druska. Sienos, grindys ir net lubos dengiamos druska - sukuriamas teigiamą poveikį sveikatai turintis druskų kasyklų mikroklimatas. Kadangi nuolat užtikrinamas pastovus oro drėgnumas ir temperatūra -  mikroskopinės druskų dalelės tolygiai padengia žmogaus odos paviršių bei netrukdomai patenka tiek į viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. 

Druskų kambarys rekomenduojamas sergant bronchine astma, laringitu, alergine sloga, rinitu ar sinusitu, nes druskų dalelės suskystina gleives, kurios lengviau pasišalina iš organizmo. Todėl palengvėja kosulys, darosi lengviau kvėpuoti per nosį, o dėl jodo koncentracijos ore procedūra tinka ir žmonėms turintiems skydliaukės problemų. Be to, periodiškai atliekant haloterapiją, kvėpavimo takų gleivinė įgauna atsparumo aplinkos dirgikliams, todėl sumažėja galimybė peršalti. 

Tačiau teiginys, kad druska naudinga tik peršalus yra mitas. Iš tiesų buvimas druskų kambaryje palengvina įvairių odos susirgimų gydymą, nes nusėdusios druskų dalelės atnaujina išorinį odos sluoksnį ir pašalina pleiskanojimą, be to, ši terapija puikiai tinka malšinti aknės bėrimus, nes druska veikia antiseptiškai. 

Dėl teigiamo poveikio sveikatingumo kurortas kviečia pasimėgauti druskų kambariu ir metusius rūkyti, kenčiančius nuo nemigos ar emocinio išsekimo, kasdien patiriančius daug streso ar išsivysčius alergijai buitinei chemijai. 

Vienas ypač svarbus šios procedūros pranašumas prieš kitas – gerinti imunitetą ir stiprinti savijautą „Vytautas mineral Spa“ druskų kambaryje gali visi šeimos nariai. Procedūrą atlieka visi kartu, todėl nereikia rūpintis papildomu vaikų užimtumu. 

Kam druskų kambarys netinka?

Nors „Vytautas mineral Spa“ druskų kambarys naudingas gydant įvairius negalavimus, visgi ne visiems patartina jame lankytis. Vengti šios procedūros derėtų turint temperatūros, kad neužsikrėstų kiti tuo metu druskų kambaryje besiilsintys viešbučio svečiai. Druskų terapija neužsiimti patartina ir kenčiantiems nuo kai kurių širdies sutrikimų  bei turinčių inkstų sutrikimų. Dėl specifinės uždaros patalpos – ir klaustrofobija sergantiems žmonėms. 

Kad druskų kambarys atliktų savo „darbą“, apsilankyti jame reikėtų mažiausiai 10 kartų, bet poveikis sveikatingumui geriausiai juntamas haloterapiją išbandžius bent 20 kartų. 

Druskos kambarys įkurtas „Vytautas mineral Spa“  esančioje medicinos erdvėje laukia Jūsų.

Rezervuokite procedūrą.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku