Grįžti atgal

Latvijoje „Vytautas Mineral Spa“ išrinktas geriausiu Lietuvos viešbučiu.

2019-11-29  |  16-13

Latvijoje lapkričio 27 d. vykusiame kasmetiniame „L'Officiel Baltics Beauty Award“ renginyje Birštone įsikūręs sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral Spa“ buvo išrinktas geriausiu Lietuvos viešbučiu SPA kategorijoje. 

Šių apdovanojimų finale, kategorijoje „Geriausi SPA kompleksai Baltijos regione“, varžėsi 4 viešbučiai:

•    „Vytautas Mineral SPA“ (Birštonas, Lietuva)

•    „Lielupe SPA&Wellness“ by Semarah Hotels (Jūrmala, Latvija)

•    „Grand Hotel Kempinski Riga“ (Ryga, Latvija)

•    „Grand Poet by Semarah“ (Ryga, Latvija)

Viešbučiai tarptautinės komisijos, kurioje buvo ir dvi lietuvės – Gintarė Gurevičiūtė ir Neringa Čukinienė –  buvo vertinami pagal du kriterijus – „Geriausias interjero dizainas ir stilius“ bei „Geriausia SPA dvasia“. Komisijos narių sprendimu šioje kategorijoje laurus nuskynė „Vytautas Mineral SPA“.

„Vytautas Mineral SPA“ kuria ypatingą ryšį su svečiais nuo pat įžengimo į viešbutį ir SPA erdvę, SPA ritualo procedūra suteikia neįkainojamą proto ir kūno poilsio akimirką, o interjero sprendimai – privatumo ir ramybės jausmą. Tai labai svarbu vertinant kandidatus tokiuose apdovanojimuose. Šiais skubėjimo ir technologijų perpildytais laikais būtent tokio kokybiško poilsio reikia kiekvienam iš mūsų. Be to, asmeniškai galiu pagirti ir pasveikinti „Vytautas Mineral SPA“ dėl nuostabių masažo meistrų – jie tikri savo srities specialistai, nes masažas yra labai individualus dalykas, todėl „pajausti“ kiekvieną SPA svečią – ne tik techninis, bet ir daug empatijos reikalaujantis darbas. Tad nenuostabu, kad geriausio viešbučio apdovanojimas SPA kategorijoje atiteko būtent šiam viešbučiui ir jo personalui“, – sako „L'Officiel Baltics Beauty Award“ komisijos narė, makiažo specialistė N. Čukinienė. 

Pasak „Vytautas Mineral SPA“ marketingo ir komunikacijos vadovės Eglės Preikšaitytės, šis apdovanojimas – dar vienas nuoseklaus darbo įvertinimas, prie kurio prisidėjo kiekvienas viešbučio darbuotojas. 

„Žinoma, kad šiuo apdovanojimu džiaugiamės – juk tai mūsų komandos darbo įvertinimas. Stengiamės, kad mūsų viešbučio klientus suptų ne tik gražus interjeras ar eksterjeras, bet ir savo srities profesionalai, nes kiekvienas viešbučio svečias – unikalus, todėl ir dėmesys jam turi būti personalinis. Tačiau to neužtenka – reikia sukurti visas galimybes viešbučio svečiams kasdienę rutiną palikti už viešbučio durų, todėl „Vytautas Mineral SPA“ pritaikome naujausias sveikatinimo ir mindfulness tendencijas pačiu efektyviausiu būdu. Drauge su profesionaliais darbuotojais per trumpą viešnagės laiką mūsų svečiai nusiramina, pailsi ir pasikrauna naujų jėgų. Tokia mūsų politika ir filosofija“, – šypsosi E. Preikšaitytė. 


Tai – ne pirmas apdovanojimas ir įvertinimas. „Vytautas mineral SPA“ buvo įvertintas pasauliniuose „World Spa and Wellness Awards 2019“ apdovanojimuose – vienintelis iš Lietuvos finale kovoja dėl geriausio Rytų Europos viešbučio titulo.

Maskvoje 2018 m. lapkritį buvo išdalinti „Perfect SPA“ – geriausių SPA ir sveikatingumo centrų Baltijos regione ir Rusijoje apdovanojimai. Juose, net 4-iose kategorijose iš 12-os triumfavo „Vytautas mineral SPA“ ekspertų komanda. „Perfect SPA manager“ kategorijoje pergalę šventė dėstytoja, tarptautinių masažo čempionatų teisėja, SPA centro vadovė Laura Janušonienė, „Vytautas mineral SPA“ restorano „MOON“ šefas Darius Dabrovolskas nugalėjo „Perfect Cuisine“ kategorijoje, o „Vytautas mineral SPA“ paskelbti absoliučiais nugalėtojais „Perfect resort SPA 2018“ ir „Perfect SPA 2018“ kategorijose.

2017 metais „Perfect SPA“ tarptautiniame konkurse Nacionalinės šefų rinktinės narys, restorano MOON vyriausiasis šefas Darius Dabrovolskas nugalėjo „Perfect cuisine“ kategorijoje, o „Vytautas mineral SPA“ – „Perfect design/ project“ kategorijoje už išskirtinį objekto interjerą bei eksterjerą.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku