Grįžti atgal

Naujiena! Išskirtinis antistresinis ILA adreno ritualas tik Vytautas mineral SPA

2019-04-19  |  16-32


Stresas, nuovargis dirglumas dažną kankina nuolat. Tai tampa kasdienybe su kuria susigyvename. Nors apie tai kalbama nemažai, nedaugelis supranta, kaip tai įtakoja mūsų sveikatą. Vienas būdų kaip sumažinti streso padarinius – nuolatinis rūpinimasis savo sveikata.

Patirti harmoniją, nugrimzti į gilų poilsį per ritualą, kuriame sąveikauja gamta bei meistriškumas. Šis ritualas apie  visapusišką poilsį, kuris patiriamas per prisilietimą, judesį, kvapą. Kiekviename ritualo etape naudojami kvapiojo auksabarzdžio, pušies, kedro, medienos ir Ashwagandhos (indiško ženšenio) ekstraktai turi gydomąjį poveikį, nukreiptą į antinksčių veiklos gerinimą. Pirmiausiai jie juntami Himalajų druskos šveitiklyje, kuriuo nušveičiamos negyvos odos ląstelės, oda paruošiama kitiems etapams, vėliau šildančiuose kompresuose. Šie kompresai, dedami ant pilvo bei nugaros, gerina antinksčių veiklą, nukreipia energiją ir užtikrina gydomųjų medžiagų įsisavinimą. Į dar gilesnį poilsį panirti leis tibetietiškas Ku Nye masažas su šiltais kristalais bei žolelių ryšulėliais.

Šį išskirtinį ritualą maloniai kviečiame rezervuoti internetu,  el. p. [email protected] arba tel. +370 319 42139.  

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku