Grįžti atgal

Michel Or Parfumerinė matrica: mitai, faktai ir atradimai

2024-05-04  |  08-00

Susitikimas su Michel Or: parfumeriu, teatro režisieriumi, gurmanu, keliautoju, konceptualių kvepalų prekės ženklo REMARC įkūrėju.

2023 metų lapkritį Rygoje prasidėjo įkvepianti ir kvepianti bičiulystė. Parfumerio Michel Or susitikimą su Latvijos sostinės gyventojais draugiškai palaikė „Vytautas Mineral SPA“. Jau tuomet pradėjome svajoti apie aromatų renginį Lietuvoje.  Ir štai – jau gegužės 4 d. kviečiame parfumerinį vakarą.

 Ko tikėtis:

Daugiau nei 4000 metų trunkanti žmonijos ir aromatų sugyvenimo istorija – profesionalaus kvapų kūrėjo akimis. Nepažinti faktai, įvykiai, atradimai.

Šiuolaikinė parfumerija: higienos priemonė ar prabangos atributas? Statuso simbolis ar meno kūrinys?

Parfumerio laboratorijos paslaptys: kaip konstruojami kvepalai ir kas yra šių laikų „Ponas Nosis“ – menininkas, chemikas, verslininkas?

Jūs ir neaprėpiamai platus parfumerijos pasaulis –  visi klausimai, kuriuos norėtumėte užduoti kvepalų profesionalui ir detalūs, intriguojantys atsakymai.

REMARC kūrinių degustacija ir autoriaus patarimai kvepalų mėgėjams. Patikusius aromatus bus galimybė įsigyti renginio metu.

Apie svečią:

Michel Or (Mišel Or) profesionalus dermatologas, kosmetologas, kosmetikos kompanijos ProMe / Cosmetics /Professional Skin Treatment (Izraelis) įkūrėjas.

Parfumeris, aromatų architektas, konceptualios autorinių kvepalų kompanijos REMARC (Londonas, GB) autorius.

Teatro režisierius, meno renginių mecenatas, didelę gyvenimo dalį praleidęs Odesoje (Ukraina) ir Tel Avive, Izraelyje, nuo 2021 metų gyvena Londone, vadovauja profesionalios kosmetikos kompanijai ProMe, mažoje kūrybinėje laboratorijoje eksperimentuoja su aromatais, sėkmingiausius iš kurių išleidžia su REMARC by Michel Or ženklu.

Aktyviai domisi įvairių šalių bei kultūrų virtuvės tradicijomis, daug keliauja, kolekcionuodamas įspūdžius ir patyrimus.

Renginys nemokamas.

Svečias kalbės rusų kalba, bus verčiama į lietuvių kalbą.

05.04 d. 20:00 val.

Vytautas Mineral SPA restorano lobby erdvėje.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku