Rezervuoti staliuką

Restorano MOON darbo laikas: I – VII, nuo 12:00 val. iki 24:00 val.

Staliuko rezervacija tvirtinama automatiškai, iškart po jos atlikimo išsiųsime Jums patvirtinimą SMS žinute bei el. paštu.

Staliukas parenkamas automatiškai atsitiktine tvarka. Staliuką galima pakeisti tik tuo atveju, jei yra laisvų. Esant dideliam užimtumui, staliuko keisti galimybės nėra.

Prašome atkreipti dėmesį į rezervacijos pradžios bei pabaigos laiką.

Rezervacija laikoma 15 minučių. Pasikeitus planams, ar norint panaikinti rezervaciją, prašome tai atlikti internetu, arba pranešti telefonu +370 319 42135. Pavėlavus bei neįspėjus apie vėlavimą rezervacija yra anuliuojama.

18:00 val. restorane aprangos kodas – „smart casual“.

Nuo 18:00 val. restorane MOON laikas skirtas suaugusiems bei vyresniems nei 12 metų vaikams.

Suaugusiesiems su vaikais iki 12 m. rezervuojame staliukus bendroje „Vytautas mineral SPA“ restorano erdvėje. Jei ketinate apsilankyti su vaikais iki 12 m. maloniai prašome atlikdami rezervaciją internetu, informuoti mus paliekant komentarą rezervacijų pastabų laukelyje.

Asmenims turintiems spec. mitybos poreikių, netoleruojantiems tam tikrų produktų, prašome informuoti mus apie tai iš anksto, palikdami komentarą rezervacijų pastabų laukelyje.

Dėl rezervacijų grupėms didesnėms nei 10 svečių, maloniai prašome susisiekti tel. nr. +370 319 42135 arba el. p. [email protected].


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku