Grįžti atgal

Degustacinė vakarienė „Spalvos ir skoniai“

2020-01-24  |  19-00

„Vytautas mineral SPA“  a la carte restorane MOON,  sausio 24 d. 19 val. virtuvės šefo DARIAUS DABROVOLSKO degustacinė vakarienė „Spalvos ir skoniai“ įkvėpta GINTARĖS ALBRECHTAITĖS-LINGIENĖS tapybos parodos. Unikalią spalvų ir skonių terapiją ves mados ekspertė MARIJA PALAIKYTĖ.

Ką išgirsime? Ką pamatysime? Ką ragausime?

Virtuvės šefo Dariaus Dabrovolsko trijų patiekalų vakarienė - užkandis ir pagrindinis patiekalas su priderintu aperityvu bei desertas - įkvėpta juvelyriškos Gintarės Albrechtaitės-Lingienės tapybos, vyks kamerinėje VYTAUTAS MINERAL SPA restorano MOON aplinkoje. Būtent tą vakarą minimalistinė restorano erdvė pasipuoš įvairiaspalviais tapybos paveikslais. 

Mados pasaulio atstovė Gintarė Albrechtaitė-Lingienė, dabarties aktualijas ryškiomis spalvomis bei drąsiais potėpiais vaizduojanti tapytoja, savo parodoje į kasdienybę, rutiną siūlo pažiūrėti kitaip – žaismingai, pasitelkus naivų vaikišką žvilgsnį, fiksuojantį ryškiausias, gražiausias aplinkos spalvas. Stebint ir analizuojant formų, kompozicijų, atspalvių dinamiką tapybos drobėse, autorė siūlo pasimėgauti vizualiuoju SPA – atpalaiduojančiu ritualu akims, mintims ir sielai. Tyrinėjant detalias abstrakcijas, tapytoja tiki, pailsi mintys, prie šaltojo sezono pilkumos pripratusios akys tonizuojamos ryškiomis spalvomis, o emocijos tampa pakilesnės, pozityvesnės. 

Taigi tikėdami, kad monochromiškoje žiemos kasdienybėje spalvos veikia lyg terapija, degustacinės vakarienės SPALVOS IR SKONIAI metu, vedami mados ekspertės Marijos Palaikytės, pakalbėsime,  kad spalva – ne tik skonio reikalas, kad spalvos madoje, istorijoje ir kultūroje tokios pat įvairios, kaip ir jų spektras. Kodėl mums patinka vienos, o ne kitos spalvos? Kaip jų suvokimą lemia lytis, amžius, kultūrinė aplinka? Ką mėgstami atspalviai byloja apie asmenybės būdą? Ar galima tikėti spalvų astrologija? Ar spalvos būna madingos ir nemadingos? Kaip derinti, prisijaukinti, kaip jomis stimuliuoti savo aplinką ir nuotaiką?


Spalvoti skoniai ir spalvoti pokalbiai – sausio 24 d. 19 val. „Vytautas mineral SPA“ restorane MOON.

Kaina asmeniui –39 EUR.

Rezervacija el. p.  egle.preiksaityte@spavytautas.lt

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.
Sutinku